Właściwie to z doradcą marketingowym ale co tam. Jedziemy.

MMANews.com: Jak czuje się Shogun po swojej ostatniej walce ?

Julio Heller: Jest bardzo bardzo smutny, zdaje sobie sprawę że nie poświecił na trening tyle czasu ile powienien. Jest bardzo zawiedziony i jest świadom że zaprzepaścił wielką okazję.

MMANews.com: Czy zamiana ringu na klatkę miała na niego wpływ ?

Julio Heller: Nie. Wydaje mi się nie że.

MMANews.com: Chodzą słuchy że Shogun miał problemy z kolanem. Jak ma się rzeczywistość do tych pogłosek ? I czy odwołanie walki z Forrestem było w ogóle brane pod uwagę ?

Julio Heller: Tak jest to prawda. Miesiąc przed walką z Forrestem podczas treningu Shogun uszkodził sobie kolano. Ważne jest aby każdy zrozumiał że to nie jest szukanie wymówek za porażkę.

MMANews.com: Mogę sobie wyobrazić że występ przed fanami w UFC był ważny dla Shoguna.

Julio Heller: Tak, to było bardzo ważne dla niego. Mam swoją opinie na temat jego kolana. Zaraz po kontuzji jaką odniósł w walce z Colemanem, Shogun wrócił w lepszej formie niż kiedykolwiek wcześniej, trenował ciężej i był bardziej skoncentrowany. Zobaczymy co się stanie z nim teraz kiedy wyleczy się z tej kontuzji.

MMANews.com: Podczas konferencji po UFC 76 Dana White zaproponował : „może Chuck Liddell vs. Shogun”. Czy ta walka interesowała by Shoguna ?

Julio Heller: Jest za wcześnie aby o tym mówić. Także podczas konferencji Dana powiedział że mają obecnie 4 najlepszych zawodników w wadze do 205 funtów. Chodziło mu o Shoguna Wanderleia, Chucka oraz Rampage. Ta czwórka może walczyć między sobą więc zobaczymy co z tego będzie.
MMANews.com: Kiedy zobaczymy ponownie „Ninje” w klatce ?

Julio Heller: „Ninja” będzie walczył w Listopadzie.

MMANews.com: Wiecie już kto będzie jego przeciwnikiem ?

Julio Heller: Nie, jeszcze nie.

MMANews.com: Jak on się czuje po walce z Lawlerem ?

Julio Heller: Trenował ciężko ale nie poszło mu za dobrze w ostatniej walce. Lawler był większy i silniejszy ale Ninja wróci.

MMANews.com: Jakie są najbliższe plany Shoguna ?

Julio Heller: Będzie miał operacje kolana, po niej będzie w odstawce przez 3 miesiące. Zacznie trenować w styczniu i będzie ponownie walczyć gdzieś w 2008 roku.

MMANews.com: Ok Julio, dzięki za poświęcony czas.

Julio Heller: Dzięki.

1 KOMENTARZ

  1. szkoda, ze Sho ma przerwe, bo chciałbym go jak najszybciej zobaczyc w formie zza czasów Pride

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.