Plany zestawienia rewanżu Quintona Jacksona z Mauricio Ruą na jednej z letnich gal UFC muszą być odsunięte w czasie. Rampage poinformował na swoim twitterze, że w najbliższych tygodniach będzie musiał zoperować swoje oba kontuzjowane kolana. Jak podał sam zawodnik lewe kolano uszkodził jeszcze w starciu o pas UFC z Jonem Jonesem, a prawe podczas przygotowań do niedawnego pojedynku z Ryanem Baderem.

Jackson w ostatnich dniach wielokrotnie wypowiadał się krytycznie o UFC i wyraził chęć odejścia z organizacji. Pojedynek z Shogunem, z którym Quinton przegrał w 2005 roku w Pride, miał być ostatnią walką w jego obowiązującym kontrakcie. Na razie nie wiadomo czy Brazylijczyk poczeka na rewanżowy pojedynek, czy Joe Silva znajdzie dla niego innego rywala.

12 KOMENTARZE

  1. Uznałbym, że przyczyna nadwagi w ostatniej walce jest wyjaśniona, ale zastanawia mnie, czemu Rampage nie poinformował władz UFC o swoich dolegliwościach. Wtedy, nie byłoby tego cyrku i oceanu narzekań ze strony Quintona, (edit) a jeśli nawet – to krytyka ze strony Rampa byłaby nieuzasadniona.

  2. Dla Shoguna Phil Davis albo Rich Franklin byliby najlepszymi przeciwnikami.

  3. Potwierdza się więc 2gi argument Jacksona.

    Tak czy siak nie jest on wzorem sportowca, myśle, że ma na to wpływ jego prywatne życie. Większość zawodników zakłada rodziny i treningi są wtedy jak praca.. a Jackson ciągle jak 19 latek 😛 dlatego pewnie nie wystarczy mu kasa, a chce być gwiazdą.

  4. Wiedziałem, że coś musiało być na rzeczy nie widziałem jeszcze Rampage'a w takiej linej formie jak z Baderem.

  5. Osobiscie mam go juz dosc, jego zachowanie ostatnio w ogole nie przypomina zachowania prawidziwego wojownika.

  6. Ja bym szoguna zestawił albo z Davisem albo z Gustafsonem jeżeli ten wcześniej wygra swoją walkę Franklin wydaje mi się słabą opcją bo po walce z Griffinem widać że daleko mu do tych top 

    Ps. Słyszałem że ma być 3 walka Ortiza z Griffinem możliwe nawet że na UFC147 chociarz sam nie wiem,

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.