Matt Hughes

Nieciekawe informacje upublicznił właśnie portal TMZ. Członek galerii sław UFC, były mistrz tej organizacji, Matt Hughes, miał znęcać się nad żoną i pozostałymi członkami rodziny. Sąd w grudniu 2018 zalecił tymczasowy zakaz zbliżania się Matta do żony na odległość mniejszą niż 150 metrów.

Całą sprawę opisał TMZ, który dotarł do dokumentów pozwu. Żona zawodnika zdradziła w nich, że wielokrotnie się nad nią znęcał, a raz groził, że ją zastrzeli. Wszystko zaczęło się w 2017, kiedy Matt wyszedł ze śpiączki po wypadku w którym o mało co nie umarł.

PRZYPOMINAMY: Matt Hughes w śpiączce po kolizji samochodu z pociągiem

Żona Matta Audra Hughes w dokumentach twierdzi, że wkrótce po tym jak jej mąż odzyskał sprawność, zaczął być wobec niej agresywny. Opisuje, że nie chciała mu dać kluczyków do jego samochodu, tłumacząc to zalecaniami lekarzy, którzy mówili, iż nie może on prowadzić pojazdów tak krótko po urazie mózgu. Wtedy Matt skoczył na nią i zaczął ją dusić. Wymuszał też na niej aby podała mu kod do sejfu, w którym trzymali broń. Kiedy Audra kolejny raz odmówiła, ponownie zaczął ją dusić, uderzył jej głową o kabinę prysznicu i krzyczał „Tak właśnie wygląda duszenie!”.

Rok później Matt miał powiedzieć „Zastrzelę cię ku#$a” bo zabrała mu telefon. Została również według zeznań uderzona w obecności jej syna, ich córki i jej oczyma, po tym jak oskarżyła go o smsowanie z innymi kobietami. Po tym zdarzeniu Audra złożyła zawiadomienie o przemocy w rodzinie i sędzia nakazał Mattowi nie zbliżać się do niej na odległość mniejszą niż 150 metrów.

Nawet brat bliźniak Matta, Mark Hughes (były zawodnik MMA, który walczył na UFC 28) również złożył wniosek przeciwko niemu. Matt miał poturbować jego syna i próbował zniszczyć jego traktor. Według Marka, powodem agresji miała być niezgoda wobec tego, kto był właścicielem traktora. Kiedy Matt zobaczył 15-letniego syna Marka jeżdżącego na traktorze, stracił panowanie nad sobą i dał temu upust na nastolatku, potrząsając nim i powtarzając „to mój je@#ny traktor!”.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

  1. Ciekawe ilu teraz mu współczuje i składa hołdy ? Wypadek wypadkiem, jak to prawda powinien psychotropy brać i już nie będzie normalny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.