Organizacja HIGH League opublikowała oświadczenie po tym jak odwołana została walka Denisa „Bad Boya” Załęckiego z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem. Do pojedynku miało dojść na minionej gali HIGH League 3, jednak ze względu bezpieczeństwa na hali walka została odwołana. Teraz organizacja opublikowała oświadczenie w tej sprawie informując fanów, że do walki dojdzie w specjalnej oprawie i innym terminie. Te informacje zostały potwierdzone także przez samych zawodników, Załęckiego i Kubiszyna, w ich mediach społecznościowych. Nieznana jest nadal konkretna data tego starcia.

Drodze kibice, przepraszamy. Jest nam niezmiernie przykro ze względu na to, co działo się podczas HIGH League 3. Kilka miesięcy pracy zostało zakłócone przez osoby, które nigdy nie powinny znaleźć się na jakimkolwiek naszym wydarzeniu.

Podczas wydarzenia odbyło się osiem świetnych walk. Dziękujemy wszystkim, którzy tego wieczoru byli z nami. Wrócimy ze zdwojoną mocą i dołożymy wszystkich starań, aby nigdy więcej was nie zawieść.

Jako organizatorzy dopięliśmy wszelkich starań, aby podczas wydarzenia było bezpiecznie. Z tego względu musieliśmy zakończyć galę wcześniej. Najważniejsze jest bezpieczeństwo wszystkich osób znajdujących się w obiekcie – widzów, pracowników i zawodników.

Chcemy jak najszybciej dać kibicom to, na co czekali. W związku z tym walka Denisa „Bad Boya” Załęckiego z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem” dojdzie do skutku w ciągu najbliższych dwóch tygodni, a towarzyszyć jej będzie specjalna oprawa. Żaden widz, żadna osoba, która wykupiła bilet na galę lub dostęp PPV, nie zostanie pokrzywdzona. Przygotujemy wyjątkowe wydarzenie, które wynagrodzi wszystkie niedogodności związane z HIGH League 3. O wszystkim informować będziemy w naszych mediach społecznościowych. Przepraszamy was wszystkich i dziękujemy za wasze ogromne wsparcie.

Podczas trzeciej gali organizacji HIGH League odbyło się 8 pojedynków. Poniżej wyniki:

Nieznana jest nadal konkretna data, kiedy miałby odbyć się pojedynek „Bad Boya” z „Don Diego”. Po walce Alberto Simao z Marcinem Dubielem w klatce podczas minionej gali pojawił się raper Malik Montana, który przekazał krótką wiadomość do zgromadzonych na hali kibiców czekających na ostatni pojedynek. Jak poinformował włodarz organizacji HIGH League, walka Załęckiego z Kubiszynem odbędzie się w nowym terminie a transmisja z pojedynku zostanie udostępniona wszystkim fanom za darmo na platformie YouTube. Jak informowali sami zawodnicy, do pojedynku może dojść jeszcze w czerwcu tego roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

baju

Vale Tudo
Championship

27,984 komentarzy 43,853 polubień

To co tygryski lubią najbardziej. Słowo klucz zawarte. :)

Odpowiedz 1 Like

MrRoshi

UFC
Middleweight

10,308 komentarzy 26,694 polubień
cholou92

Maximum FC
Middleweight

1,632 komentarzy 1,656 polubień

W innym temacie ktos fajnie podsumowal to ich pierdolenie apropos tolerowania zagrywek Denisa, a stawianiu bezpieczeństwa jako dobro nadrzędne

Odpowiedz polub

vonski

BAMMA
Welterweight

904 komentarzy 2,250 polubień

Niezmiernie mi z tego powodu wszystko jedno.

:einsteinsmoke:

Odpowiedz 1 Like

jeffrey_

WSOF
Bantamweight

3,122 komentarzy 4,224 polubień
cholou92

Maximum FC
Middleweight

1,632 komentarzy 1,656 polubień

P O T Ę Ż N Y P R A W I L N I A K

Odpowiedz 1 Like

m
miszaa

Brutaal
Lightweight

503 komentarzy 485 polubień

Potężny prawilniak uchodzi z gali w asyscie policji :) Chcial wszystkim sprzedawac liście, atakowal z partyzanta, wyzywal do walk, a jak przyszli koledzy po fachu,to coś nie wyszło.

Odpowiedz 2 polubień