Mateusz Gamrot, który w swoim ostatnim boju obronił mistrzowski pas w starciu z Grzegorzem Szulakowskim, w rozmowie z lokalną telewizją WTK zapowiedział, że wystąpi podczas grudniowej gali KSW.

Mogę zapewnić wszystkich fanów i kibiców, że naprawdę szykuje się gruba petarda na grudzień. Także czekajcie z niecierpliwością na informację, bo naprawdę ja jestem mocno podekscytowany, więc myślę, że jak wyjdzie do opinii publicznej, to naprawdę będzie coś wielkiego.

W materiale telewizyjnym również Borys Mańkowski powiedział, że liczy, iż w grudniu zawalczy podczas gali KSW. Natomiast obaj zawodnicy jesienią planują wyjazd do klubu American Top  Team, gdzie Gamrot miał już okazję trenować.

Jest to najlepszy klub na świecie, a ja chcę bić się z najlepszymi na świecie i zawsze też chciałem trenować z najlepszymi na świecie. Ten klub mi to umożliwia. Trenuje tam Joanna Jędrzejczyk, moja dobra koleżanka, z którą mam kontakt. Ona mnie tam zaprosiła, wprowadziła w szeregi trenerów i menadżerów, dlatego jadąc tam za pierwszym razem zostałem ciepło i miło przyjęty. Wiem też, że jadąc tam drugi raz będę jeszcze lepiej przyjęty i przygotowania będą jeszcze lepsze.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.