Mateusz Gamrot, który w swoim ostatnim boju obronił mistrzowski pas w starciu z Grzegorzem Szulakowskim, w rozmowie z lokalną telewizją WTK zapowiedział, że wystąpi podczas grudniowej gali KSW.

Mogę zapewnić wszystkich fanów i kibiców, że naprawdę szykuje się gruba petarda na grudzień. Także czekajcie z niecierpliwością na informację, bo naprawdę ja jestem mocno podekscytowany, więc myślę, że jak wyjdzie do opinii publicznej, to naprawdę będzie coś wielkiego.

W materiale telewizyjnym również Borys Mańkowski powiedział, że liczy, iż w grudniu zawalczy podczas gali KSW. Natomiast obaj zawodnicy jesienią planują wyjazd do klubu American Top  Team, gdzie Gamrot miał już okazję trenować.

Jest to najlepszy klub na świecie, a ja chcę bić się z najlepszymi na świecie i zawsze też chciałem trenować z najlepszymi na świecie. Ten klub mi to umożliwia. Trenuje tam Joanna Jędrzejczyk, moja dobra koleżanka, z którą mam kontakt. Ona mnie tam zaprosiła, wprowadziła w szeregi trenerów i menadżerów, dlatego jadąc tam za pierwszym razem zostałem ciepło i miło przyjęty. Wiem też, że jadąc tam drugi raz będę jeszcze lepiej przyjęty i przygotowania będą jeszcze lepsze.

75 KOMENTARZE

 1. […] a ja chcę bić się z najlepszymi na świecie

  Nie za wysokie ambicje jak na KSW? Najlepsi w Europie Środkowej nie wystarczają? :beczka:

 2. Dawać Koike i nie trzeba szukać żadnych petard. To jest starcie które naprawde chcę obejrzeć jeżeli chodzi o KSW.

 3. Pewnie Koike albo super walka z Soldiciem czy Dricusem. Chyba że to będzie jakiś karzeł, ewentualnie Patryk2703 będzie ganiał Gamrota z igłą i chciał pobrać krew do badania.

 4. Więcej wiary w Mateusza panowie, to że Akop dostał bramkarza z klubu to nie znaczy że można deprecjonować to co osiągnął i z kim walczył do tej pory Gamer. Ogarnijcie się trochę fani MMA 🙂

 5. Więcej wiary w Mateusza panowie

  Tyle lat w Mameda wierzyliśmy…

  W przypadku takich perspektywistycznych zawodników jedyną petardą może być kontrakt z UFC. A tak, to… kapiszon. :jimcarreyvomit:

 6. Więcej wiary w Mateusza panowie, to że Akop dostał bramkarza z klubu to nie znaczy że można deprecjonować to co osiągnął i z kim walczył do tej pory Gamer. Ogarnijcie się trochę fani MMA 🙂

  Nikt nie kwestionuje faktu że w KSW coś tam osiągnął, ale skoro taki chętny był swego czasu do walki z dzikami ze wschodu a gdy pojawiła się okazja i obsrał zbroję, a następnie ciągle coś gada o tym że jest najlepszy w europie, że jest kozakiem, że chce walczyć z najlepszymi a ciągle obija się w cyrku no to sorry, niech zacznie brać odpowiedzialność za wypowiadane słowa a nie rzuca je ciągle na wiatr.

 7. Tak, tak petarda… Irytuje mnie już wszystko, co mówi ten gość. Pewnie kolejny mongolski król nokautu. Spokojnie, już KSW zadba o to, by nie trzeba było wypaczać wyniku jak w dwóch walkach z Parke'm. To zero w rekordzie ma hodowane równie gorliwie, jak u Floyda Jr.

 8. No bedzie petarda bo to grudzien to i Sylwester bedzie:joanawhat:a tak serio to pewnie Aoki bedzie ale co to kurwa za petarda?

 9. @mars255

  Możesz mi przybliżyć sytuację o której mówisz? Ja pamiętam to tak że chciał się z nimi bić w KSW a nie ruszać na podbój Kaukazu w ACB. Patrząc dziś na to co dzieje się z ACB to była dobra decyzja. Mówienie że Gamer się kogoś boi też jest trochę nie poważne, przypominam że w 5 zawodowej walce pizgał się z byłym zawodnikiem UFC który miał w tamtym czasie około 20 zawodowych walk na koncie.

 10. Nikt nie kwestionuje faktu że w KSW coś tam osiągnął, ale skoro taki chętny był swego czasu do walki z dzikami ze wschodu a gdy pojawiła się okazja i obsrał zbroję, a następnie ciągle coś gada o tym że jest najlepszy w europie, że jest kozakiem, że chce walczyć z najlepszymi a ciągle obija się w cyrku no to sorry, niech zacznie brać odpowiedzialność za wypowiadane słowa a nie rzuca je ciągle na wiatr.

  @mars255

  Możesz mi przybliżyć sytuację o której mówisz? Ja pamiętam to tak że chciał się z nimi bić w KSW a nie ruszać na podbój Kaukazu w ACB. Patrząc dziś na to co dzieje się z ACB to była dobra decyzja. Mówienie że Gamer się kogoś boi też jest trochę nie poważne, przypominam że w 5 zawodowej walce pizgał się z byłym zawodnikiem UFC który miał w tamtym czasie około 20 zawodowych walk na koncie.

  No tak pojawiła się okazja żeby bić się z dzikami z Kaukazu bo jakiś muslim rzucił w internecie, że chciał się bić z Gamerem a on nie chciał. Jakie złoto :antonio:

  Gamer chciał się bić z Alvarezem, ale ten też nie chciał. Lamus z niego.

 11. Przecież to jest tak proste, że aż smutne, że trzeba to tłumaczyć. Dziki z Kaukazu chciały walczyć, Gamer też. Ze strony Gamera była możliwość walki tylko w KSW. Ruskim było obojętne gdzie, ale to były czołowe dziki z ACB. Idąc do KSW musieliby podpisać kontrakt na wyłączność na co ACB nie mogło się zgodzić. Nikomu takie walki nie były na rękę. Proste.

 12. Przecież to jest tak proste, że aż smutne, że trzeba to tłumaczyć. Dziki z Kaukazu chciały walczyć, Gamer też. Ze strony Gamera była możliwość walki tylko w KSW. Ruskim było obojętne gdzie, ale to były czołowe dziki z ACB. Idąc do KSW musieliby podpisać kontrakt na wyłączność na co ACB nie mogło się zgodzić. Nikomu takie walki nie były na rękę. Proste.

  O takich przytomnych czytelników marzyłem na wakacjach.

 13. Więcej wiary w Mateusza panowie

  Raczej malo kto przypuszcza, ze Mateusz unika wyzwan. Chodzi raczej o mozliwosci pracodawcy, ktorego wybral. On powinien walczyc z zawodnikami jak on, na podobnym etapie kariery, dopiero wspinajacymi sie na szczyt. Jak dotad stoczyl tak naprawde tylko jeden taki pojedynek, z Barnaouim i to byla kapitalna walka. Teraz bedzie pewnie znane nazwisko, ale juz zdecydowanie post prime.

 14. Ja myślę, że on ma na myśli jakiś kaczweigt i to, że kolesia umiejętności i rekord jebną jak petada na sylewstra lub balonik na urodzinach. Taka gruba petarda.

  Na serio to liczę na Aokiego.

 15. Jeśli cathweight to sięgnie po mniejszego.

  Jeśli bomba, to właśnie cathweight, albo właśnie ktoś pokroju Aoki.

  Jak Alvarez, to będę pod wrażeniem i to by była jedyna możliwą bomba, biorąc pod uwagę ostatnie wyzwania Gamera :śmiech:

  Wszystko inne, to- w odniesieniu do ostatniego wyzwania Alvareza- to bryja rozcieńczona wodą.

 16. Na Alvareza nie ma co liczyć ze względu na finanse. Kompletnie nieznany w Polsce poza środowiskiem, będzie traktowany jako jeden z wielu zza oceanu. Nie zwroci sie nawet w połowie. Prędzej Aoki, mimo też pewnie sporych pieniędzy. Jednak Aokiego będzie dużo łatwiej "opakować" promocyjnie. Pochodzenie, historia walk, rekord, aparycja – jest z czego rzeźbić. Najgorszą opcja będzie walka ulepiona z tego co już KSW ma czyli jakiś superfight, bo w moim odczuciu trochę jest tego przesyt po zeszłym roku i przy perspektywie walki rewanżowej Narkun-Mamed.

 17. Na Alvareza nie ma co liczyć ze względu na finanse. Kompletnie nieznany w Polsce poza środowiskiem, będzie traktowany jako jeden z wielu zza oceanu.

  Skoro Oni z takiego Waciaka z Rumuni mogą zrobić gwiazdę pierwszego formatu, to Alvarez jest dla potencjalnego Janusza kolejną gwiazdą, która polegnie w klatce z naszymi herosami.

  Wyszukane przez @Ludwiczek:

   

  John Smith to utytułowany kickbokser, który przygodę ze sportami uderzanymi rozpoczął w 2010 roku. W minionym roku sięgnął po tytuł mistrza wagi ciężkiej The United Kingdom Boxing Union w Londynie. Zawodnik Preda and Smith Academy zadebiutował w MMA w 2017 roku i od tamtej pory zwyciężył wszystkie 3 stoczone pojedynki. Za każdym razem korzystał ze swoich nieprzeciętnych umiejętności stójkowych i nokautował rywali już w pierwszych sekundach walki. W dotychczasowych bojach Anglik spędził w klatce łącznie jedynie 2 minuty i 26 sekund, a jednego z przeciwników postał na deski już w 16. sekundzie pojedynku.

 18. Tak, tak petarda… Irytuje mnie już wszystko, co mówi ten gość. Pewnie kolejny mongolski król nokautu. Spokojnie, już KSW zadba o to, by nie trzeba było wypaczać wyniku jak w dwóch walkach z Parke'm. To zero w rekordzie ma hodowane równie gorliwie, jak u Floyda Jr.

  Widac ta irytacje bo zaczynasz zakrzywiac fakty. Facet dominuje czolowych europejskich zawodnikow Barnaoui, Piraeav, Parke(druga walka) a Ty cos przebakujesz o hodowaniu…

 19. Widac ta irytacje bo zaczynasz zakrzywiac fakty. Facet dominuje czolowych europejskich zawodnikow Barnaoui, Piraeav, Parke(druga walka) a Ty cos przebakujesz o hodowaniu…

  Moim zdaniem przegrał pierwszą walkę z Parke'm. Natomiast w drugiej powinien zostać zdyskwalifikowany za intencjonalne faule. Niestety, bandera KSW uchroniła go od tych porażek w obu przypadkach. Rozumiem, że może masz inne odczucia co do pierwszej potyczki z Irlandczykiem, ale kwestia niesportowego zachowania w drugiej to już fakty, których Ty zdajesz się nie dostrzegać.

 20. Mateusz daje dobre walki w KSW, chciałbym aby jego oczekiwania co do poziomu rywala zostały spełnione, a kiedyś w przyszłości miał szansę zawalczyć w UFC za dobre pieniądze z najlepszymi.

 21. Raczej malo kto przypuszcza, ze Mateusz unika wyzwan. Chodzi raczej o mozliwosci pracodawcy, ktorego wybral. On powinien walczyc z zawodnikami jak on, na podobnym etapie kariery, dopiero wspinajacymi sie na szczyt. Jak dotad stoczyl tak naprawde tylko jeden taki pojedynek, z Barnaouim i to byla kapitalna walka. Teraz bedzie pewnie znane nazwisko, ale juz zdecydowanie post prime.

  Zapomniałeś jeszcze o Mariv Piraevie o pseudonimie Pirania 😉 , zerknąłem teraz na niego i tak patrze że całkiem niezły rekord ma Rusek na 25 lat (21-2)

 22.  Mówienie że Gamer się kogoś boi też jest trochę nie poważne, przypominam że w 5 zawodowej walce pizgał się z byłym zawodnikiem UFC który miał w tamtym czasie około 20 zawodowych walk na koncie.

  Wtedy jeszcze nie miał wiele do stracenia a mnóstwo mógł zyskać, obecnie Gamer zaczął kalkulować. Po zwycięstwie nad Puhakką, myślałem że po kilku walkach opuści KSW i będzie nas zachwycał kolejnymi zwycięstwami w UFC. Obecnie przestałem się łudzić że Mateusza ciągnie do UFC, liczy tylko na dobrą kasę w KSW a najwyższe ambicje sportowe zostały w tyle. Chociaż to dla mnie jako kibica trudne to całkowicie rozumiem taki typ postępowania, więcej zarobić mniejszym trudem (no chyba żeby był w topie ufc to by zarobił dużo więcej), a życie ma się tylko jedno. Denerwuje mnie tylko to, że jak nie wychyla się z własnego podwórka to nazywa się najlepszym zawodnikiem z europy itd. skoro nie sprawdził się z najlepszymi.

  Jak Alvarez, to będę pod wrażeniem i to by była jedyna możliwą bomba, biorąc pod uwagę ostatnie wyzwania Gamera :śmiech:

  Na Alvareza nie ma co liczyć, za duża kasa i za mała opłacalność dla KSW. Nawet jak by miał wpaść do cyrku na jedną walkę żeby ponegocjować jeszcze trochę dłużej z innymi to włodarzom było by to bardzo nie na rękę. Przychodzi mało znany szerokiej publiczności ksw Alvarez, obija mistrza i ucieka – nie ma mowy.

  Wszystko inne, to- w odniesieniu do ostatniego wyzwania Alvareza- to bryja rozcieńczona wodą.

  Zgadzam się w 100% dla tego nie liczę na żadną petardę. Akop też twierdził że teraz dostanie zawodnika konkret…

 23. Ranking LW bez zawodników Bellatora i UFC. Może właśnie ktoś z ACB / EFN skoro mają problemy obecnie?

  A może ktoś z FW zetnie kilka kg mniej ?

  Jakiś Kawajiri czy coś 😉

 24. Ranking LW bez zawodników Bellatora i UFC. Może właśnie ktoś z ACB / EFN skoro mają problemy obecnie?

  nie wydaje mi się aby KSW chciało dla Gamera sięgać po "dzika" zza wschodniej granicy.

 25. Zapomniałeś jeszcze o Mariv Piraevie o pseudonimie Pirania 😉 , zerknąłem teraz na niego i tak patrze że całkiem niezły rekord ma Rusek na 25 lat (21-2)

  Fakt, ma nawet w perspektywie walkę z dobrym rywalem. Jesli, w co bardzo watpie, pokona Alersa to kto wie co bedzie dalej. Problem w tym, ze walki z Piraevem i Barnaouim byly 2-3 lata temu. Potem dwa razy byl przyzwoity i bardzo niewygodny, ale tez nie niebezpieczny Parke, oraz zawodnicy bedacy kilka klas nizej od Ruska i Francuza, czyli tak naprawde dreptanie w miejscu.

 26. Wtedy jeszcze nie miał wiele do stracenia a mnóstwo mógł zyskać, obecnie Gamer zaczął kalkulować. Po zwycięstwie nad Puhakką, myślałem że po kilku walkach opuści KSW i będzie nas zachwycał kolejnymi zwycięstwami w UFC. Obecnie przestałem się łudzić że Mateusza ciągnie do UFC, liczy tylko na dobrą kasę w KSW a najwyższe ambicje sportowe zostały w tyle. Chociaż to dla mnie jako kibica trudne to całkowicie rozumiem taki typ postępowania, więcej zarobić mniejszym trudem (no chyba żeby był w topie ufc to by zarobił dużo więcej), a życie ma się tylko jedno. Denerwuje mnie tylko to, że jak nie wychyla się z własnego podwórka to nazywa się najlepszym zawodnikiem z europy itd. skoro nie sprawdził się z najlepszymi.

  Dokładnie o to mi chodzi. Nie można nazywać się najlepszym, nie mierząc się z czołówką. Myślę, że Gamrot po prostu uwierzył w propagandę KSW o tym, że to druga organizacja na świecie, a ich mistrzowie kruszą mury samym spojrzeniem. Taką narrację może kupić niedzielny kibic MMA, a nie ktoś, kto w tym uczestniczy. Irytuje mnie brak szacunku do fanów, którzy zdają sobie sprawę z tego, że wybrał ciepłą posadkę w KSW zamiast zaryzykować i udowodnić tezę o byciu najlepszym. Mnie nie razi brak ambicji sportowych i wybór łatwiejszej drogi. Razi mnie ten dysonans między słowami, a czynami.

  Mateusz daje dobre walki w KSW, chciałbym aby jego oczekiwania co do poziomu rywala zostały spełnione, a kiedyś w przyszłości miał szansę zawalczyć w UFC za dobre pieniądze z najlepszymi.

  Żeby zawalczyć z najlepszym za dobre pieniądze Mateusz musiałby tego chcieć. Smuci mnie podejście w polskim sporcie. Gość ma 28 lat, a my piszemy, że "może", że "kiedyś" zawalczy w UFC. Kiedy ma to zrobić jak nie teraz? Siła wieku, forma pewnie najwyższa z możliwych. Jest podobnie jak w piłce nożnej. 19-latek na zachodzie ma zaufanie trenera i cała gra drużyny się na nim opiera. A u nas? "Synek, spokojnie. Jeszcze zdążysz pograć". Gamrot nie jest żadnym młodym prospektem, tylko ukształtowanym zawodnikiem. Młodsi od niego okupują czołowe miejsca w rankingach UFC.  Myślę, że skończy jak Mamed. Wielkie nadzieje i koniec końców ciepła posadka do końca kariery.

 27. Na Alvareza nie ma co liczyć ze względu na finanse. Kompletnie nieznany w Polsce poza środowiskiem, będzie traktowany jako jeden z wielu zza oceanu. Nie zwroci sie nawet w połowie. Prędzej Aoki, mimo też pewnie sporych pieniędzy. Jednak Aokiego będzie dużo łatwiej "opakować" promocyjnie. Pochodzenie, historia walk, rekord, aparycja – jest z czego rzeźbić. Najgorszą opcja będzie walka ulepiona z tego co już KSW ma czyli jakiś superfight, bo w moim odczuciu trochę jest tego przesyt po zeszłym roku i przy perspektywie walki rewanżowej Narkun-Mamed.

  Kurwa. Alvarez walczył z Conorem.

 28. Jakim kurwa puhakka ? Gdzieś ty widział walkę Gamera z Puhakka ?! A mówisz o UFC , żal czytać niektórych wypocin

 29. Żeby zawalczyć z najlepszym za dobre pieniądze Mateusz musiałby tego chcieć. Smuci mnie podejście w polskim sporcie. Gość ma 28 lat, a my piszemy, że "może", że "kiedyś" zawalczy w UFC. Kiedy ma to zrobić jak nie teraz? Siła wieku, forma pewnie najwyższa z możliwych. Jest podobnie jak w piłce nożnej. 19-latek na zachodzie ma zaufanie trenera i cała gra drużyny się na nim opiera. A u nas? "Synek, spokojnie. Jeszcze zdążysz pograć". Gamrot nie jest żadnym młodym prospektem, tylko ukształtowanym zawodnikiem. Młodsi od niego okupują czołowe miejsca w rankingach UFC. Myślę, że skończy jak Mamed. Wielkie nadzieje i koniec końców ciepła posadka do końca kariery.

  Może być dokładnie tak jak piszesz, z tym że to Mateusza wybór. A wybór ten jest ciężki – w Polsce może liczyć na medialną siłę KSW – teoretycznie łatwiejsze walki, dobre pieniądze, splendor mistrza, kontrakty sponsorskie – z tego nie jest łatwo zrezygnować. Ja żadnemu zawodnikowi nie śmiałbym dyktować co ma robić ze swoją karierą. Mogę docenić jego kunszt i wyrazić zainteresowanie tym jakby wypadł na tle najlepszych. W innych krajach nie ma organizacji, które urosłyby do takiego poziomu jak KSW na takim poziomie sportowym, tam wybór jest prosty, chcesz się rozwijać, zarabiać więcej – robisz wszystko by dostać się do UFC (poza emerytami odcinającymi kupony w lidze geriatryków rizin czy belatora). Nie każdy mam jaja jak Janek Błachowicz, żeby zaryzykować teoretycznie ciepłą posadkę. Gamer ma też namacalny przykład pod ręką w postaci Helda, któremu się nie powiodło a jego poziom zna dobrze z własnego doświadczenia. Z drugiej strony kolejna wizyta w USA dobrze rokuje, zakładam że to nie wycieczka a kolejny krok w rozwoju. W ATT ma szanse Mateusz zyskać nowe umiejętności i kolejny raz zyskać na pewności siebie widząc jak wypada na tle amerykańskich kolegów. Czy kontrakt KSW pozwala jednak mistrzowi na odejście do konkurencji? -wątpię…

 30. Kurwa. Alvarez walczył z Conorem.

  No ale tak walczył, że jak to przekuć na film promujący Eddiego? Lepiej chyba o tym nie wspominać. :beczka:

 31. Czyżby Will Brooks ? albo Magomedov ? :razz:enn:

  Brooks to nawet nie sztuczny ogień, a gdzie tam do bomby Mu.

  Jedyne co Go wyróżnia, to to, że jest jeszcze bardziej wkurwiający niż Gamer.

 32. Brooks to nawet nie sztuczny ogień, a gdzie tam do bomby Mu.

  Jedyne co Go wyróżnia, to to, że jest jeszcze bardziej wkurwiający niż Gamer.

  no w bellatorze brooks jednak porobil helda jak chcial. A jednak stawiam wyzej helda niz gamera.

 33. Przeciwnikiem Gamrota będzie….. Marcin Held.

  Da bum! Tsss…

  Gamrot częściowo trenuje nadal w Ankosie z Heldem

 34. no w bellatorze brooks jednak porobil helda jak chcial. A jednak stawiam wyzej helda niz gamera.

  Ale to trochę czasu minęło od tego czasu. Teraz Brooks pikuje siekierkowym w dół.

 35. Myślę że Mateusz ma w planie zaatakować na Twitterze światowe top 3 .

  Porządny gameplan, krok po kroku na szczyt :frankapprove:

 36. Myślę że Mateusz ma w planie zaatakować na Twitterze światowe top 3 .

  Gamrot w jednym zdaniu :DC:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.