No

Podczas mistrzowskiej walki Normana Parke z Mateuszem Gamrotem doszło do kontrowersyjnej sytuacji. W pewnym momencie gdy walka miała miejsce w parterze Irlandczyk gwałtownie zareagował, po czym odepchnął Gamera wykrzykując coś do sędziego. Jak się okazało Stormin wykrzykiwał do sędziego, że Polak ugryzł go w palec po czym odepchnął Gamrota. Parke przypomniał o tym wczoraj na swoim Facebooku, krótko komentując tę sytuację w komentarzu.

Chciałem zasłonić mu usta, aby utrudnić oddychanie, on ruszył głową i ugryzł mój palec. Gamrot jak kładzie się spać doskonale wie, że to zrobił, to fakt!

Ostatecznie z całego incydentu nie zostały wyciągnięte konsekwencje, a walkę wygrał Mateusz po jednogłośnej decyzji sędziowskiej.

2 KOMENTARZE

  1. Ostatnio pojawia się wiele komentarzy, że obrona obalenia nie jest punktowana w mma. Nie wiem jaką wiedzę  o mma mają osoby, które tak twierdzą ale juz troszeczkę zgłupiałem bo wg mnie tdd to forma kontroli pojedynku (decyduje o płaszczyznie jego przebiegania) Ktoś cos wie na ten temat? Bo nigdzie nie moge znaleźć informacji na ten temat. Jedynie ogólniki, że punktuje sie: efektywne uderzenia, grappling, kontrole itp.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.