fot. MMARocks.pl

Kolejny Północny Irlandczyk ma na celowniku mistrza KSW w wadze lekkiej!

Zasiadający obecnie na tronie dywizji do 70 kg organizacji BAMMA Rhys McKee gotów jest spotkać się w klatce z posiadaczem mistrzowskiego pasa KSW Mateuszem Gamrotem. Swoje wyzwanie „Skeletor” opublikował pod jednym z tweetów Martina Lewandowskiego.

McKee (MMA 7-1-1) w zawodowym MMA zadebiutował dopiero 3 lata temu, jednak pochwalić się może bogatą historią startów amatorskich. „Skeletor” od początku zawodowej przygody jest zawodnikiem organizacji BAMMA, w której swoją pierwszą walkę wygrał przez poddanie w pierwszej rundzie. Do lutego ubiegłego roku był niepokonany, a jego serię pięciu zwycięstw z rzędu przerwał Tim Barnett, nokautując Rhysa w pierwszej rundzie na BAMMA 28. W marciu tego roku zawodnik zrewanżował się jednak swojemu pogromcy tym samym, nie tylko nokautując go pod koniec pierwszej odsłony ich walki, ale także odbierając tytuł mistrza wagi lekkiej.

Gamrot (MMA 14-0 1NC) swoją ostatnią walkę stoczył na gali KSW 42, gdzie w 4 rundzie poddał Grzegorza Szulakowskiego broniąc po raz trzeci mistrzowskiego pasa największej organizacji MMA w Polsce. „Gamer” z KSW związany jest od 2013 roku i od tamtego czasu aż 6 z 12 pojedynków zakończył przed czasem. Mateusz zadebiutował w zawodowym MMA w 2012 roku, na gali Night of Champions 3, gdzie pokonał w drugiej rundzie Arbiego Shamaeva. Poza nieskazitelnym rekordem w MMA Gamrot to także utytułowany grappler. Jest wielokrotnym mistrzem Europy ADCC i mistrzem Polski No Gi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.