Mateusz Gamrot krótko przeanalizował walkę Dustina Poiriera z Benoit Saint-Denisem, do którego dojdzie na UFC 299 w marcu tego roku. Gamrot wierzy, że to Poirier wygra z Saint-Denisem i znokautuje rywala.

Już 9 marca w Miami na Florydzie w USA odbędzie się jedna z najlepszych gal UFC w ostatnim czasie. Podczas UFC 299 zobaczymy takie starcia jak Sean O’Malley kontra Marlon Vera 2, Dustin Poirier kontra Benoit Saint-Denis czy Mateusz Gamrot kontra Rafael dos Anjos. Gamer będzie przygotowywał się do walki z m.in. właśnie Poirierem w American Top Team na Florydzie w USA. W rozmowie z portalem InTheCage.pl, były podwójny mistrz KSW wypowiedział się na temat zestawienia swojego kolegi z Francuzem.

Nie widziałem za wiele walk tego Francuza, wiem, że o mnie gdzieś tam krzyczał kilkukrotnie. Myślę, że Poirier wygra, że go znokautuje w stójce. Nie wiem jak się zachowuje Francuz na długim dystansie, widziałem tylko jego walkę z Thiago Moisesem, którą wygrał. Mocno byłem zaskoczony decyzją Poiriera, że się zgodził na walkę z nim, ale cieszy fakt, że będziemy na jednej gali walczyli. On jako mańkut dużo mi pomoże przed Rafaelem dos Anjosem, a ja mu będę starał mu się pomóc jak najwięcej z tej gry grapplingowej. Postaram się jak najlepiej go przygotować i chcę, żeby Poirier wygrał.

33-letni Gamrot (23-2, 1 NC) jest na fali dwóch zwycięstw z rzędu oraz sześciu wygranych w siedmiu ostatnich walkach. Były podwójny mistrz KSW wygrywał w oktagonie z m.in. Armanem Tsarukyanem, Rafaelem Fizievem czy Jalinem Turnerem. 13 z 23 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem. Gamrot zajmuje obecnie 6. miejsce w rankingu kategorii lekkiej UFC, której mistrzem jest Islam Makhachev. Gamer do swoich występów przygotowuje się w Czerwonym Smoku w Poznaniu oraz w American Top Team na Florydzie w USA.

Tak obecnie wygląda rozpiska gali UFC 299:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,999 komentarzy 3,075 polubień

Mateusz Gamrot krótko przeanalizował walkę Dustina Poiriera z Benoit Saint-Denisem, do którego dojdzie na UFC 299 w marcu tego roku. Gamrot wierzy, że to Poirier wygra z Saint-Denisem i znokautuje rywala. Już 9 marca w Miami na Florydzie w USA odbędzie się jedna z najlepszych gal UFC w ostatnim czasie. Podczas UFC 299 zobaczymy takie […]

Odpowiedz polub

click to expand...