fot. Sebastian Rudnicki / KSW

Martin Lewandowski w rozmowie Tomaszem Dębkiem z portalu polskatimes.pl zdradził, że nie jest do końca zadowolony ze współpracy z bohaterem drugiej walki wieczoru gali w Dublinie, Normanem Parke:

Jaka wobec tego jest przyszłość Parke’a?

Zdajemy sobie sprawę z tego, ile daliśmy Normanowi i jak go wypromowaliśmy. Dlatego nie chcemy rezygnować z jego usług. Ale jestem już trochę zmęczony jego postawą. Zrobiliśmy w jego stronę wiele ukłonów. Zrobiliśmy wiele ruchów, które pokazują, że naprawdę nie ustawiamy wyników i nie faworyzujemy polskich zawodników. Wywodzimy się z Polski, mamy wielu fighterów z naszego kraju, którzy ciągną nam biznes. Bardzo bym chciał, żeby Norman był dla nas drugim „Gamerem”. Ale jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Dużo w nim niezrozumiałej złości, roszczeniowości.

W tej chwili nie wiem, czy mam ochotę dalej z nim pracować. Norman nie widzi ukłonów, które KSW zrobiło w jego stronę. Nikt z nas nie chce go pogrążać. Doceniamy jego klasę sportową. Gdyby lekarz nie przerwał niedzielnego pojedynku, prawdopodobnie byłaby to walka wieczoru. Prawdopodobnie wygrałby ją Mateusz. A Norman, co dziwne, czuje że to on wygrywał. Ja nie muszę się znać na MMA. Niech zapyta zawodowych sędziów, jak oceniali ten pojedynek – komentuje Lewandowski. –

Norman ma z nami kontrakt. Być może zawalczy na KSW 42. Ale zobaczymy, jak zareaguje na dzisiejszą decyzję. Jeśli będzie strasznie rozczarowany i pokrzywdzony, możemy rozstać się w zgodzie. Trudno powiedzieć, sprawa jest świeża. Emocje pewnie jeszcze się w nim kotłują. Umówiliśmy się na telefon w przyszłym tygodniu. Chcę, żeby przez weekend burza emocji i hormonów przeszła mu przez głowę, by w poniedziałek mógł porozmawiać z nami o swojej przyszłości w sposób rzeczowy i konkretny – dodaje współwłaściciel KSW.

Cały wywiad na polskatimes.pl

5 KOMENTARZE

  1. Wolne żarty przecież ten kierownik cyrku pełnego obłudy chyba nie dostrzega swojego klauna faulującego celowo dwa z trzech razy. A później jeszcze żenujący werdykt, tylko po to żeby na siłę pompować rekordy swoich bardzo przeciętnych w świecie mma zawodników. Złotówki bym nie wydał na ten kabaret. To przypomina amerykański wrestling a nie mma. Freak show żeby przyciągnąć Januszy, zatrudniją strongmanów, aktorów, raperów wtf ? Rozumiem redakcję tego portalu bo właściciele cyrku zostawiają duże pieniądze na promocje u was i dlatego pompujące ten balon, ale nie oszukujmy się to parodia a nie mma.

  2. Co by nie mówić że Parke nie jest nieskazitelnym zawodnikiem to jednak trzeba przyznać że wniósł świeżość do KSW. Po pierwsze poziom sportowy, po drugie trashtalk którego wcześniej nie było, a nie ukrywajmy – w wypadku tej organizacji każda teatralna rzecz jest plusem. Także znowu głupoty gadają, jak przestaną na chwilę z UFC to muszą o czymś innym.. ehh

  3. W KSW są dwie grupy zawodników. Albo jesteś bezpłciowy jak Gamer czy Borys albo jesteś nielubiany i masz lipę.

  4. Brawo za sędziego zagranicznego: Pudzian ciągle łapał siatkę i polski sędzia NIC nie zrobił.Sędziowie przepychający ponad 100 kg chłopa, bo nie rozumie, że koniec walki (Najman, Butterbean  i wiele innych)…Mamed robiący Japończykowi jajecznice: nigdy nie widziałem walki w której ktoś jest tyle razy faulowany w ten sam sposób i nie dostaje nawet odjętego punktu. Nie mam siły to kopnę i odpocznę? Tyle razy nieumyślnie nie trafiał zawodowiec? Teraz Gamrot. Raz przetrę oko przeciwnika, może później łatwiej będzie trafiać, może się trochę poirytuje, nerwowy będzie łatwiejszy do trafienia.Przynajmniej jest ta klatka, bo już nie dobrze mi się robiło od patrzenia na to łapanie się lin przy obaleniach i sędziego patrzącego się tylko…Nie mają sensu zasady bez kar za ich nieprzestrzeganie!!! Parke powinien dostać bonus za zwycięstwo, a Gamrot z pensją przegranego -następnym razem pamiętałby o zasadach. Chociaż nawet na UFC jest ta patologia jak Jon Jones czy Travis Brown…Naprawdę ktoś musi stracić oko w walce, aby zrobić z tymi ludźmi porządek???…

  5. Z tą promocją Normana to popłynął ładnie, ten gościu się sam promuje. A jak ktoś go wypromowal, to tylko i wyłącznie ufc. Torebka zrobiła swoje.  Normana nie odpuszczą, ale jak do końca jego kariery go nie zatrzymają.. Wtedy będą idiotami, jak już ktoś napisał, tacy zawodnicy dla ksw to jedna na milion. Co do brazoli, tam jest ich trochę młodych, z dobrymi rekordami i umiejętnościami, tyle że ksw po prostu wybiera takich którzy się w ten schemat nie wpisują. Jak mają dobry rekord to na ogorkach nabity. A jak mają dobre umiejętności, to są to wiekowi Fighterzy u schyłku kariery.  Ksw nigdy przy wyborze brazola nie połączy tych czynników : młody – ambitny-dobrze wyszkolony.  Zawsze czegoś będzie brakować, tak jak napisałem zdanie wyżej.  Martin wiem że przeczytasz, więc proponuję ściągnąć kolejnego zawodnika pokroju Normana, tyle że 3wagi wyżej. Krylov dla Narkuna!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.