Na UFC 115 niedoszły pretendent do pasa w wadze welter weight Martin Kampmann (MMA 16-3, 9 w rankingu UFC), po dotkliwej porażce z Paulem Daley (UFC 103) będzie starał się odbudować swoją pozycję w organizacji. Po pokonaniu w ostatniej walce przez poddanie Jacoba Volkmanna (UFC 108) tym razem zmierzy się z jedną z największych niespodzianek 2009 roku, Paulem Thiago (MMA 13-1, 6 w rankingu UFC).

Thiago który na na co dzień pracuje w specjalnych oddziałach policji BOPE, przebojem wdarł się do czołówki UFC nokautując w debiucie Josha Koschecka(UFC 95)  i z każdą kolejną walką udowadniał że ma potencjał zaatakować najwyższe miejsce w swojej kategorii wagowej.  Mimo że w następnej walce przegrał z Johnem Fitchem (UFC 100) to walka ta była bardzo wyrównana. W kolejnych dwóch pokonał Jacoba Volkmanna (UFC 106) i wysoko notowanego Mike`a Swicka (UFC 109)

Wg Las Vegas Sun informacje dochodzące z obozów obu zawodników mówią że zawodnicy ci zgodzili się już walkę a umowy zostaną podpisane na początku przyszłego tygodnia.

Rozpiska UFC 115

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.