Marta Waliczek (MMA 4-1) wraca do kraju z pasem! Polka na gali Bitwa o Wołgę 10 w Rosji, która odbyła się w ten weekend, obroniła swoje trofeum w walce z bardziej doświadczoną Zairą Dyshekovą (MMA 6-3). Reprezentantka Berserkers Team Bielsko-Biała pewnie wypunktowała przeciwniczkę i wygrała z nią przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 30-27).

To była trzecia walka Waliczek dla tej organizacji. Mistrzowski pas Polka wywalczyła w maju ubiegłego roku, pokonując Karinę Vasilenko w przez TKO w trzeciej rundzie.

Poniżej prezentujemy zapis wideo całej gali Bitwa o Wołgę (walka Waliczek od 2:30:00):

9 KOMENTARZE

  1. Wygrana decyzja w Rosji to nie w kij dmuchał. Oby poszła w ślady Asi.

    Dokładnie! Pas, potem pasy, a potem niech robi, co chce :tellmemore:

  2. Dobrze ze mimo iz grono dziewczyn z Polski w MMA ktore walcza i wygrywaja nie zaweza sie do kilku znanych juz wszystkim nazwisk a od czasu do czasu slyszymy o pozytywnych wydarzeniach

  3. Dobrze ze mimo iz grono dziewczyn z Polski w MMA ktore walcza i wygrywaja nie zaweza sie do kilku znanych juz wszystkim nazwisk a od czasu do czasu slyszymy o pozytywnych wydarzeniach

    Kuriozalnie fakt, że KSW woli promować niewiele umiejącą ex-dziennikarke może tutaj pomóc. Dziewczyny, takie jak Haba czy Waliczek, muszą szukać innych rozwiązań. Występy w Rosji czy Japonii, w przypadku myślenia o poważnej karierze, to zawsze lepsze rozwiązanie.

  4. Kuriozalnie fakt, że KSW woli promować niewiele umiejącą ex-dziennikarke może tutaj pomóc. Dziewczyny, takie jak Haba czy Waliczek, muszą szukać innych rozwiązań. Występy w Rosji czy Japonii, w przypadku myślenia o poważnej karierze, to zawsze lepsze rozwiązanie.

    Wszystko jeszcze kwestia finansow

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.