Wbrew wszelkim oczekiwaniom to Alexey Oleinik rozpoczął starcie od wywierania presji. Oleinik kilkukrotnie umieścił swój prawy na cofającym się Marku Huncie. Mark Hunt w swoim stylu, w połowie rundy, mocną bombą zamroczył Oleinika, jednak ze stoickim spokojem nie ruszył na rywala, tylko dołożył mocne niskie kopnięcie i czekał na rozwój sytuacji. Ukrainiec tak jak poprzednio parł do przodu, a w pewnym momencie pokusił się o bardzo czytelne obalenie, ale starszy z zawodników bez problemu je wybronił. Oleinik w pewnym momencie trafił swoim prawym, po którym słynący z mocnych ciosów Hunt uknęknął na kolano. Chwilę potem faworyt publiczności poszedł po udane obalenie, gdzie duszeniem zza pleców odklepał legendarnego Marka Hunta!

https://twitter.com/McDuckMMA/status/1041054452369645568

18 KOMENTARZE

 1. Kurwa, żeby Hunt przegrywał z Olejnikiem. Ja jebe Daniel go ubił. Jak cie lubie Mareczku tak już może uciekaj do jakiego RIZINa.

 2. Tego się nie spodziewałem choć wiadomo , że każdy parterowiec czy zapśnik robi jak chce Hunta. Mareczek już pora skończyć bo skoro Oleinik robi Cie w pierwszej rundzie nie ma sensu na siłę walczyć i tracić zdrowia.

 3. Mareczek ogólnie dobrze wyglądał ale coś się w pewnym momencie za pewnie poczuł i się przejechał.:sad:

 4. Mareczek ogólnie dobrze wyglądał ale coś się w pewnym momencie za pewnie poczuł i się przejechał.:sad:

  Tutaj chyba pierwszy raz się odbił brak tego dobijania rywali u Marka. Był moment, że Alex był poważnie naruszony i można było podejść bliżej i zadać kilka ciosów, bez podpalania, ale jest duża szansa, że Oleynik odczułby je bardzo mocno, nawet może byłby jakiś knockdown. Hunto przespał tę szansę, zawsze się będzie go przyjemnie oglądać, ale szkoda żeby niedługo zaczęli go obijać zawodnicy z końcówki TOP 15 tej kategorii.

 5. Ukrainiec tak jak poprzednio parł do przodu

  :travolta:

  SPOILER

  Szanowny Władymirze Władymirowiczu, proszę spełnić moją prośbę o przyznanie mi obywatelstwa, ponieważ w tej chwili jestem obywatelem Ukrainy a mam wielkie pragnienie, aby stać się obywatelem Federacji Rosyjskiej, żyć i pracować dla Rosji. Z całego serca popieram politykę wewnętrzną i zagraniczną prowadzoną przez Was, gotowy jestem do poświęcania swoich osiągnięć sportowych, swojej pracy, aby służyć dobru Rosji

 6. Jeżeli Hunto niepotrafi ustrzelić drewnianego w stójce Oleinika, który kilka razy w tej walce prosił się o nokaut, to czas kończyć. Szkoda, że Werdum zawieszony, bo chętnie zobaczyłbym go w kulance z Oleinikiem.

 7. Jeżeli Hunto niepotrafi ustrzelić drewnianego w stójce Oleinika, który kilka razy w tej walce prosił się o nokaut, to czas kończyć. Szkoda, że Werdum zawieszony, bo chętnie zobaczyłbym go w kulance z Oleinikiem.

  Racja, lowkingami go karał po czym przestał kopać, w parterze nie przetrwal nawet pòł minuty, a przy braku szyji powinien się lepiej bronić.Moze przyszedł tylko po 800k bo woli walki tam nie widzialem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.