Mark Hunt, delikatnie mówiąc, nie był zadowolony z usunięcia go z karty walk gali UFC Fight Night 121. The Super Samoan szybko skomentował całą sytuację na swoim Instagramie, atakując prezydenta UFC, Danę White’a.

https://www.instagram.com/p/BaFfEoCgaaH/?taken-by=markhuntfighter

Dana White, Ty skurwy*ynie, dlaczego anulowaliście moją walkę, kur*y? Dostaniecie kolejny pozew, możesz pocałować mnie w du*ę Ty łysy chu*u. Do tego zastąpiliście mnie tym je*anym tchórzem, je*any lac*ociąg.

Powodem anulowania występu Hunta było zmartwienie UFC jego zdrowiem. Mark w jednym z ostatnich wywiadów opowiadał o swoich problemach, na co organizacja jak widać zwróciła uwagę. Po przeczytaniu artykułu o Marku Huncie UFC postanowiło nie dopuścić do walki tego zawodnika ze względów zdrowotnych.

Hunt w artykule dla Players Voice wypowiedział się o m.in. zanikach pamięci czy problemach z mową. UFC postanowiło, że zawodnik najpierw będzie musiał przejść testy oraz badania, zanim wróci do oktagonu. Super Samoan w kolejnym poście odniósł się do oświadczenia organizacji.

Spędziłem godziny u lekarzy, którzy pozwolili na moją walkę. W wywiadzie było kilka złych cytatów, nie mam problemów z mową, to były tylko żarty, które robimy zawsze z żoną. Moja pamięć nie jest najlepsza, ale kto niby pamięta rzeczy, których nie chce tak naprawdę mieć w głowie?

4 KOMENTARZE

  1. Jak masz walkę, to nie szczekaj na forum publicznym, że cię coś boli. Oni dalej tego nie kumają 🙁

  2. Co tu się odpierdala? Po co Hunt wygadywał takie rzeczy przed walką? Teraz zdziwiony, że UFC zareagowało na to?

  3. Mimo wszystko jednak te posty, szczególnie drugi, to są w cholerę nieskładne.. Ok, może i wkurwiony, ale to rzeczywiście brzmi trochę jak gadanie od rzeczy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.