Hunt Jones

O wpadce dopingowej Jona wypowiedział się również Mark Hunt, który w swoim stylu przekazał światu co o tym wszystkim myśli. O Jonesie, a w szczególności o UFC, które przełożyło galę do innego miasta by uratować walkę wieczoru:

UFC to skrót od Pieprzonych Oszustów. Dlaczego nie wyrzucicie Jonesa i nie zapłacicie Gustafssonowi zostawiając galę w Las Vegas? W ten sposób fani i ich rodziny, którzy już kupili bilety obejrzeliby widowisko. Zależy wam tylko na kasie z PPV. Wesołych Świąt do wszystkich, którzy już zapłacili by pojechać do Vegas. Mam nadzieję, że nikt nie kupi waszego PPV wy skurwiele. Najmniej co w tej sytuacji możecie zrobić to chociaż zapłacić ludziom za przeloty do Kalifornii, za ich jedzenie i za wszystko, tym, których wykiwaliście. Dana White, możesz wsadzić sobie mój wykrzywiony środkowy palec w dupę, ty mała zdziro.

27 KOMENTARZE

  1. Co by nie mówić, bezcenne jest w UFC to, że pracownicy (zawodnicy) mogą bezkarnie jebać swojego szefa jak burą sukę na każdym kroku :beczka: Już pomijając Mareczka, któremu skończył się kontrakt, ale przecież wcześniej Ortiz, Iaquinta, Diaz… Nie wiem czy jest na świecie druga taka chciwa menda, która dla pieniędzy znosiłaby to wszystko na miękko tak jak robi to Dana White.

  2. Łysy to powinien dostawać jakieś dodatki za pracę w szkodliwych warunkach hah Jebią go jak szmatę 🙁

  3. @Dzihados poproszę to dodać w ramach mojego prezentu pod choinkę.

    Dziękuję za uznanie. Praca z Markiem nawet w taki dzień jak Wigilia wynagradza wszystko.

  4. Ja to szanuję bardziej takie życzenia bo są szczere niż to słodkie pierdzenie, gdzie zaraz ktoś i tak za plecami śle na ciebie chuje.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.