KSW 31 Pudzianowski vs Gracie

Mariusz Pudzianowski nie zamierza schodzić z tematów politycznych z jakich zasłynął jego profil w ostatnim czasie. Tym razem były strongman a dziś zawodnik KSW, postanowił wypowiedzieć się na temat zagrożenia imigracją a sam wpis spowodowany był oczywiście ostatnimi atakami w Belgii:

WAŻNE INFO: musiałem usunąć zdjęcie z porannego posta, ponieważ komuś się nie podobało, wybaczcie siła wyższa, ale tekst pozostaje poniżej:

Dobrze ktoś to napisał!! Odnosząc się do tego co się stało w Brukseli i co pewnie stanie się w kolejnych miastach Europy napiszę tak:

Stado baranów zaprosiło do swojej zagrody watahę wilków. Barany stwierdziły, że będą żyć w pokoju i mają przed sobą świetlaną przyszłość – nawet z wilkami.

Niestety co chwilę zdarzało się, że jakiś wilk pożarł parę baranów. Przywódcy baranów wypowiadają się wtedy, że te wilki co zeżarły barany to nie wilki tylko jacyś odmieńcy. Przywódcy wilków mówili, że te wilki to czarne owce wśród wilków. Natomiast z ciemnych kątów zagrody gdzie zgromadziły się wilki było co chwila słychać, jak inne wilki mówią, że zaraz nadejdzie czas kiedy wszystkie barany zostaną pożarte i zagroda będzie ich.

Przywódcy baranów udają że tego nie słyszą a w ramach tworzenia świetlanej przyszłości między baranami i wilkami źle patrzą na barany wypowiadające się inaczej i wypowiadające się w tzw „mowie nienawiści”.
Czy barany przetrwają będąc w zagrodzie z wilkami ?

65 KOMENTARZE

 1. Ciekawe co na to arbi? wyraża publicznie jakieś na ten temat czy tylko pozwala pudzianowi wchodzić w nogi? 😉

 2. Można Pudzianowi dużo zarzucić, śmiać się z jego tekstów itp ale akurat w tematach politycznych ma bardzo podobne zdanie do mojego i tutaj go popieram.

 3. Pudzian facet prosty ale bystry.
  Trzeba być idiotą, ślepcem i regularnie czynić samogwałty na własnej logice, aby nadal powtarzać, że:
  – nie ma związku pomiędzy imigracją z państw 3go świata a przestępczością i bezpieczeństwem publicznym
  – niekontrolowane i bezwarunkowe przyjmowanie wszystkich imigrantów jak leci jest dobrym pomysłem i wzbogaca społeczeństwo
  – nie ma bezpośredniego związku pomiędzy islamem a zamachami i że to nie islam za nie odpowiada
  – głównymi problemami towarzyszącymi zamachom są: nietolerancja, rasizm, nacjonalizm
  – współodpowiedzialne wręcz za terroryzm są ruchy "nacjonalistyczne" w Europie stanowiące zagrożenie równie wielkie, co on

  Takich skretyniałych idiotów niestety w calej Europie jest masa, są oni wręcz przy władzy w wielu państwach oraz instytucjach wspólnotowych – a cierpią zwykli ludzie…

 4. Ja proponuje odwet ze strony europejskiej!!! Zorganizowac marsz na ulicach Brukseli!!! Kazdy na facebooku zmienia profilowke na flage Belgii! Napiszmy kreda na ulicach ze jestesmy przeciwni naplywowi uchodzcow i zapalmy swieczke wirtualna!!! Uderzmy ich tym w samo serce … "niech gina" to bedzie cios ostateczny.

 5. Ciekawi mnie obłuda środowiska MMA że przeszkadzają im uchodźcy Muzułmańscy a uchodźcy Muzułmańscy walczący w MMA pod Polską flagą już nie.

 6. pablos_83

  Ciekawi mnie obłuda środowiska MMA że przeszkadzają im uchodźcy Muzułmańscy a uchodźcy Muzułmańscy walczący w MMA pod Polską flagą już nie.

  Nie uogólniaj. Ja od zawsze jestem antymamedowy, antyasłanowy itp. Wiele osób tutaj myśli podobnie…

 7. axl

  Można Pudzianowi dużo zarzucić, śmiać się z jego tekstów itp ale akurat w tematach politycznych ma bardzo podobne zdanie do mojego i tutaj go popieram.

  Ma po prostu takie samo zdanie jak wszyscy zdrowi ludzie.

 8. Relacje na linii Pudzian – Mamed mogą ulec poważnemu ochłodzeniu.
  Wydaje mi się, że Mariusz coraz chętniej spogląda w stronę polityki. Nie zdziwię się jeśli po przejściu na sportową emeryturę zobaczymy go na listach wyborczych u Korwina albo Kukiza.

 9. pablos_83

  Ciekawi mnie obłuda środowiska MMA że przeszkadzają im uchodźcy Muzułmańscy a uchodźcy Muzułmańscy walczący w MMA pod Polską flagą już nie.

  Trochę bardzo śmieszne jest, że zarzucasz komuś obłudę, nie potrafiąc rozróżnić absolutnie podstawowych rzeczy – wychodzisz kolego na ignoranta.

  Nikt tu nigdzie nie mówi o uchodźcach! Owszem, Mamed i inni Czeczeni byli uchodźcami, którzy uciekali przed wojną/po wojnie w Czeczenii, ale po pierwsze – jak powiedziałem w pierwszym zdaniu – nie o nich tutaj mowa. a po drugie – bardzo mocno uogólniasz i mijasz się z prawdą twierdząc, że środowisko Czeczenów w Polsce krytykowane nie jest – jest i to dość regularnie.
  Natomiast do meritum – z mas ludzkich, które się do Europy dostały i dalej dostają, a o których właśnie tutaj mowa, to w nawet 10% nie są uchodźcy! Sprawdź sobie definicję uchodźcy według ONZ.
  Po pierwsze ponad połowa z nich nie ucieka z państw objętych konfliktami zbrojnymi, im nic nie grozi – czyli żadni to uchodźcy, a zwykli emigranci ekonomiczni (a wręcz socjalni, bo nie emigrują w celu pracy, a w celu otrzymywania socjalu) którzy cwanie wykorzystują konflikty w Syrii i Iraku oraz naiwność włodarzy UE oraz państw członkowskich w tej kwestii na swą korzyść.
  Po drugie – nawet ludzie, którzy faktycznie uciekali przed wojną i byli uchodźcami, dawno już przestali nimi być! Uciekli bowiem od bezpośredniego zagrożenia życia, od działań wojennych, udając się do państwa gdzie wojny nie ma tutaj i jest bezpiecznie, a wszelkie środki do życia im zapewniono – znów odsyłam do definicji.
  Nikt nie płynie na pontonie ani tratwie z Syrii do Europy, to samobójstwo! Płyną sobie parędziesiąt kilometrów z wybrzeża Turcji do najbliższych wysp greckich – po prostu zamiast siedzieć w swoich bezpiecznych obozach w Turcji, woleli uderzyć do Europy, by dostać obiecane dobra materialne i luksusy, które tam dostaną za darmo, a Turcy im za darmo dać nie chcieli.
  Radzę się doedukować, trochę poczytać, odłożyć Wyborczą oraz wyłączyć TVN, by znów nie wyjść na ignoranta.

 10. Ok zgoda mamy problem w Europie. Ale jak chcecie go rozwiązać? Gadanie o końcu tolerancji itd., ale co dalej? W Europie żyją miliony muzułmanów, z czego większość to obywatele Francji, Niemiec, Anglii., którzy się tam urodzili. Co mamy teraz zrobić? Deportować miliony ludzi? Czy ktoś ma jakiś dobry pomysł?

 11. grande_b

  Czy ktoś ma jakiś dobry pomysł?

  Niech każdy zje wieprzowy zrazik, potwierdzając prawidzwą asymilację ze swoją nową ojczyzną.
  Nie wiem, czy to dobry pomysł, ale na pewno smaczny.

 12. grande_b

  Ok zgoda mamy problem w Europie. Ale jak chcecie go rozwiązać? Gadanie o końcu tolerancji itd., ale co dalej? W Europie żyją miliony muzułmanów, z czego większość to obywatele Francji, Niemiec, Anglii., którzy się tam urodzili. Co mamy teraz zrobić? Deportować miliony ludzi? Czy ktoś ma jakiś dobry pomysł?

  Toć przeca i tak wszystko doprowadzi do świętej wojny ( @Dzihados ) , prędzej , czy później 🙁
  Nie wiele da się zrobić niestety.
  Islamistom o to chodzi właśnie, przeca jest wiele dokumentów, gdzie wyraźnie jest napisane co nastąpi, w jaki sposób jak to przyspieszyć (zamachy , gwałty, rozprzestrzenienie się po Europie, etc. ) . Nie chce mi się szukać i czytać tego znowu, bo chujnia trochę 🙁

 13. Mnie tylko dziwi zawsze to ciche przyzwolenie na to wszystko. Wg mnie można się wziąć za to i powstrzymać ten proces czego jedyną konsekwencją by było zwyzywanie przez lewaków od ksenofobów. Dla mnie osobiście to żadna ujma, tak jestem w jakimś stopniu ksenofobem ale zdecydowanie bardziej wole nim być niż robić ciapatym laskę.

 14. grande_b

  Ok zgoda mamy problem w Europie. Ale jak chcecie go rozwiązać? Gadanie o końcu tolerancji itd., ale co dalej? W Europie żyją miliony muzułmanów, z czego większość to obywatele Francji, Niemiec, Anglii., którzy się tam urodzili. Co mamy teraz zrobić? Deportować miliony ludzi? Czy ktoś ma jakiś dobry pomysł?

  Albo MY, albo oni 😉

 15. Fresh

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]

  Fresh nie zapomnij dodać ,że nie tak dawno Pan z foto nr 1 dostał pieć ran kłutych od dwóch Czejeńców

 16. grande_b

  Co mamy teraz zrobić? Deportować miliony ludzi? Czy ktoś ma jakiś dobry pomysł?

  My? My mamy ich nie wpuszczać do Polski. Zachód ma problem, którego w mojej opinii nie da się już naprawić bez radykalizmu.

 17. ScoTT

  Wg mnie można się wziąć za to

  To kiedy wyjeżdżasz na jakąś wojnę z ciapatymi? W sensie kiedy Ty i inni nielewacy wezmą się zbiorą i pojadą walczyć i ginąć za ojczyznę? Tylko chodzi mi o konkretne akcje a nie najebanie w dziesięciu jakiemuś turyście z wenezueli?

 18. Dlaczego od razu wojnę? Dotychczasowe (Liberalne) metody rozwiązania problemu: to marsz ulicami miasta najważniejszych przedstawicieli UE, pompowanie kasy w Turcję czyli opóźnienie procesu który obecnie ma miejsce, itd.

  A wystarczy wg mnie w końcu jakaś zdecydowana i twarda reakcja, która może przynieść różne skutki ale jest lepszym rozwiązaniem niż pozwalanie na to co się dzieje.

  Myślę że:
  -zamknięcie granic UE – NIE PRZYJMOWANIE UCHODŹCÓW na teren UE
  -deportacje tych którzy już są – zaangażowanie w to wojska
  -naloty i przywrócenie porządku w dzielnicach w których obowiązują patrole muzułmańskie i prawo szariatu – w dzielnicach typowo muzułmańskich nawet tych rodzimych istniejących już od lat.

 19. jakby politycy europejscy nie chcieli to by pol syryjczyka nie bylo w europie, to jest plan pewnych elit finansowych na wojne wiec polecam wyciagnac wniioski po takich sytuacjach jak WTC gdzie jak sie okazalo po czasie zawalily sie trzy wierze bo bylo jeszcze wtc7 ktore oficjalnie przewrocilo sie pod wplywem pozaru mebli biurowych, a nigdy w historii ludkosci zaden budynek po udezeniu samolotu sie nie poskladal , posluchac troche niezaleznych ekspertow czym jest ISIS i kto go stworzyl zebysmy sie nie dali jak zwykle w historii podpuscic jak male dzieci bo znowu na tym wyjdziemy jak zablocki na mydle.

 20. Właśnie o to chodzi, że nie można wpuszczać nawet kobiet z dziećmi, bo i one urosną jak obecni muzułmanie z paszportami europejskimi. Totalna selekcja osób, które przyjadą. Obowiązek pracy w ciągu max. roku od przyjazdu i trwający minimum 3 miesiące bez przerwy, przy 9 miesiącach przepracowanych w drugim roku pobytu w Polsce i każdym kolejnym roku pobytu.

  Oficjalne pismo akceptujące fakt, iż Polska jest krajem katolickim. Stoją tu Kościoły, wszędzie są krzyże i muszą się z tym pogodzić. Zastanawiam się czy barierą nie powinno być wyzbycie się wiary do Allaha jako proces ich edukacji, ukazując im, że ta religia ma może i plusy, ale ma zdecydowanie wiele minusów nie pasujących do naszej kultury europejskiej i w ogóle obecnych czasów.

  Oni muszą być goścmi, a nie zwartą mniejszością chętną do robienia problemów.

  Ewentualnie najlepiej po prostu przyjmować uchodźców, ale katolickich, islamistów niech biorą tam, gdzie i tak ich już mają naprawdę dużo.

  Nie obchodzi mnie ilu jest tak radykalnych, ze względu na te wg niektórych "jednostki" uważam, że Polska nie powinna ryzykować, nawet kosztem osłabienia gospodarki, bo nie ona jest najważniejsza, a ludzie, obywatele i w pierwszej kolejności ich podstawowe prawa człowieka, jak bezpieczeństwo itp. a nie potrzeby materialne do silnej gospodarki.

 21. Dodam jedno. Jakby Państwo Islamskie chciało najechać Europę to by nie zrobili pewnie nawet 1000 km w naszym kierunku…Jaką więc najlepiej ograć taktykę? No kurwa, na forum MMA specjalistów od taktyki na walkę powinno być wielu.
  Nie dziwię się, że lepiej im wysłać nawet niewinnie wyglądających "partyzantów" (choć i tych wyglądających na winnych nie zauważają…) i wziąć liczebniejszego rywala z zaskoczenia. Koń trojański nikomu już dziś wniosków nie przywołuje? Niech by każdy jeden z np. 3 tysięcy wpuszczonych imigrantów wysadził/zatruł jedną szkołę z 500 dziećmi. Ile by zginęło dzieci/ludzi przy jakim nakładzie sił atakującego? Nie mówiąc już o tym, że dzieci to przyszłość, a tego typu udana akcja mogłaby osłabić całe przyszłe pokolenie…A biorąc pod uwagę, że na lotnisku w Brukseli sobie chodzi dwóch ciapatych, z oczojebną jedną rękawiczką na jednej ręce. W dodatku powinni być znani skoro z ich mieszkania aresztowano tego przywódcę tydzień wcześniej. Wszędzie wojsko, policja, a tu dochodzi do tego wybuchu? W takich chwilach nie wiem czy być wkurwionym na terrorystów czy na naiwność tych, którzy mieli do tego nie dopuszczać.

  Może ponosi wyobraźnia, ale zawsze ceniłem sobie przezorność. Koledzy we mnie i w nie jednej sytuacji też 😉 Gdzie są ci, którzy twierdzą, "kto nie ryzykuje ten nie wygrywa". Dla mnie tutaj ryzyko asymilowania innowierców nie ma sensu. Ciekawe czy któryś muzułmanin by powiedział, że to może mieć odwrotny proces? I wysłanie 100 tysięcy katolików do kraju, gdzie króluje muzułmanizm spowodowałaby bezproblemową asymilację…Niech nie pytają co Europa może zrobić dla nich, ale co oni mogą zrobić dla Europy, pozytywnego oczywiście.

 22. No to trochę już za daleko zaszło i za dużo ich tu sciągnęło. Jak by od razu pozamykali granice UE przed nimi i za groźbą kulki w łeb zabronili się zbliżać to by tego nie było i porządni ludzie w europie nie ginęli by bez powodu. Teraz to jedynie radykalna zmiana mogła by coś zmienić. Powinni nakazać tym pseudo uchodźcom przymusową pracę i zero socjalu za państwowe pieniądze, a jak komuś nie pasuje to z powrotem, droga wolna.

 23. amen20

  Mamy 'wyprawy krzyzowe' tyle, ze w druga strone. W sumie nic w tym dziwnego

  Na krucjatach w Ziemi Świętej byliśmy po nasze.

 24. Chyba po to aby przywiesc tyle lupow ile sie dalo, nie naginaj historii. Zeby nie bylo nie usprawiedliwiem nikogo, po prostu tak to juz jest na tym swiecie.

 25. Przemek

  Ciekawe co na to arbi? wyraża publicznie jakieś na ten temat czy tylko pozwala pudzianowi wchodzić w nogi? 😉

  Zakładam, że dopóki przelew pojawia się regularnie to siedzi cicho, jak mysz wilk pod miotłą.

  amen20

  Chyba po to aby przywiesc tyle lupow ile sie dalo, nie naginaj historii.

  Nie powiedziałbym, że po "nasze"… Ale z całą pewnością i nie po "muzułmańskie". Obawiam się, że to Ty stoisz na bakier z historią.

 26. widze ze nie jestescie glupi i nie daliscie sie wkrecic jednak na wszelki wypadek link do filmu ktory cos mowi o co to chodzihttps://www.youtube.com/watch?v=UccLAgszLE8

 27. mnih3.0

  Zakładam, że dopóki przelew pojawia się regularnie to siedzi cicho, jak mysz wilk pod miotłą.

  Nie powiedziałbym, że po "nasze"… Ale z całą pewnością i nie po "muzułmańskie". Obawiam się, że to Ty stoisz na bakier z historią.

  Amen jest po prostu z Olsztyna. Może nawet konwertyta z brodą ?

 28. Taran

  zakłamane polskie ścierwo… Większość ucieka przed wojną i szuka spokoju.

  Na ile wróciłeś ?

 29. Taran

  zakłamane polskie ścierwo… Większość ucieka przed wojną i szuka spokoju.

  Nie wiem który z adminów ogarnia ten wątek ale takie wycieczki w stronę Pudziana kwalifikują się moim zdaniem na przedłużenie banicji dla tego Simpsona.
  @Cloud @defthomas @Jakub Bijan

 30. Cloud

  @Taran WTF? Co ja mam teraz z Tobą zrobić? A jeszcze dziś mnie prosiłeś o odbanowanie tematu z browarami…

  A co ja niby zrobiłem? chciałem wrzucić moje piwne podboje do tematu…

 31. Taran

  zakłamane polskie ścierwo… Większość ucieka przed wojną i szuka spokoju.

  Ty się zastanawiasz czasami, co piszesz? Czy jednak anonimowość pozwala Ci wyładować swoje wszystkie frustrację?

 32. Shoocker

  Ty się zastanawiasz czasami, co piszesz? Czy jednak anonimowość pozwala Ci wyładować swoje wszystkie frustrację?

  to moje poglądy… WIĘKSZOŚĆ UCIEKA PRZED WOJNĄ…
  ten radykalny odłam terrorystów przypomina mi radykałów ze SKINHEAD ATTITUDE — polecam film.

 33. Taran

  zakłamane polskie ścierwo… Większość ucieka przed wojną i szuka spokoju.

  Taran- jedyny, zakłamany, unikatowy ścierwojad. Jak terrorystami okaże się tylko 49%, to co, nie ma problema 🙂 ? Wiesz w ogóle co oznacza pokój w ujęciu koranicznym? Wiesz co robią muzułmańskie dzieci żyjące z europejskiego socjalu na wieść o zamachach? A słyszałeś może o tym, że każdy islamista ma prawo nas okłamywać, bo nasze prawa są tylko nędzną próbą wywyższenia się nad Allaha, i w dupie oni mają, jaki porządek tu panuje? A wiesz, że wielu, jak nie większość nie znajdzie wewnętrznego spokoju, dopóki nie zgwałcą niewiernej zastanej w bikini?

  Ja rozumiem, że wielu polityków jest opłaconych przez najbogatszych tego świata, ale jak widać istnieją jednostki tak podatne na manipulację lub próbujące nieudolnie się wyróźnić, że łykają wszystko totalnie za darmo 😀 Przygotowuj się do wielkiej wojny w Europie, myślicielu, i tak nie unikniesz ręki Allaha 🙂

 34. Taran

  to moje poglądy… WIĘKSZOŚĆ UCIEKA PRZED WOJNĄ…
  ten radykalny odłam terrorystów przypomina mi radykałów ze SKINHEAD ATTITUDE — polecam film.

  Nawet jeśli ucieka przed wojną to nic mnie to nie obchodzi, bo są źródłem przestępczości, obciążeniem dla budżetu oraz gwarancją konfliktów w lokalnych społecznościach. Uczmy się na błędach Francji, Niemiec i Belgii. Tam też imigranci rzekomo szukali lepszej przyszłości, mieli przyczynić się do rozwoju gospodarki, a póki co są nieszanującymi prawa, nieznającymi pojęcia asymilacji pasożytami i łatwym zaciągiem dla organizacji terrorystycznych.

 35. Taran

  to moje poglądy… WIĘKSZOŚĆ UCIEKA PRZED WOJNĄ…

  Poglądy to jedno, nieznajomość/ignorowanie faktów to drugie.
  Czy Ziemia jest płaska, czy grawitacja istnieje – te i inne rzeczy to nie jest kwestia poglądów, tylko kurwa elementarnej wiedzy.

  Tak samo w kwestii imigrantów – to co mówisz przeczy faktom!
  Ci co są w ogóle z państw objętych wojną (pewnie jakaś połowa), dawno już przed nią uciekli – do Turcji, Jordanii i innych państw ościennych, w których nic im nie zagraża, a są blisko domów i rodzin. I tym ludziom należy właśnie tam pomóc, by poprawić ich warunki!
  Do nas przyjeżdżają właśnie z tych obozów największe lebiegi i nieroby, wcale nie uciekając przed wojną, tylko w pogoni za socjalem czyli kasą i wygodnym życiem ZA NIC. Dokładnie o to im chodzi – narażają życie swoje i swoich rodzin i za to toną, by móc sobie dostatniej poleniuchować. Naprawdę nikt do Europy nie płynie tratwą z Syrii do kurwy nędzy!
  A spora część z nich wojny na oczy nawet nie widziała, w ich państwach jest spokój, to cwaniaczki co tylko podają się za np. Syryjczyków by zostać przyjętym i wyrwać social.
  Odsyłam do jakichkolwiek obiektywnych informacji na ten temat, do samodzielnego myślenia (tutaj pewnie wymagam zbyt wiele) oraz do mojego wpisu na 1 stronie

 36. Na chuj wy wogole wdajecie sie w dyskusje z baranem?
  Ignor na barana i ban dla alibaby a forum od razu stalo sie przyjemniejsze 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.