Chociaż Mariusz Pudzianowski zapowiadał, że rozpoczął już przygotowania do walki bokserskiej z Hafthorem Bjornssonem i wszystko wskazywało na to, że negocjacje dotyczącego tego starcia są bliskie finalizacji, ostatecznie Bjornssson zmierzy się z innym rywalem.

Islandczyk Hafthor Bjornsson, znany również jako „Góra” z popularnego serialu „Gra o tron”, miał zawalczyć we wrześniu z Eddiem Hallem, ale ten wypadł z pojedynku z powodu kontuzji.

Miejsce Halla w walce z Bjornsonem miła zająć Mariusz Pudzianowski, który już od jakiegoś czasu prowadził negocjacje w sprawie walki i zapowiadał, że jeśli tylko jego wymagania zostaną spełnione, wejdzie do ringu z „Górą”. Mariusz mówił również, że na 95 procent pojedynek się odbędzie.

Bjornssonn poinformował jednak, że we wrześniu zawalczy z Devonem Larrattem, kanadyjskim zawodnikiem armwrestlingu.

Co ciekawe, Bjornssonn ogłaszając swoją walkę napisał również: „Do zobaczenia wkrótce Mariusz”, sugerując, że może w przyszłości dojdzie jednak do starcia „Pudziana” z „Górą”.

Hafthor Bjornsson ma za sobą dwie walki pokazowe w boksie, które stoczył w tym roku. Są to jego pierwsze kroki w świecie sportów walki. Do jego starcia z Devonem Larrattem dojdzie 18 września w Dubaju.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.