Ceniony w USA ekspert od przygotowania fizycznego Mike Dolce oraz jego team Dolce Diet pomoże Mariuszowi Pudzianowskiemu w przygotowaniach do rewanżu z Jamesem Thompsonem na KSW 17, 26 listopada w Łodzi. Dolce który będzie nadzorował treningi siłowe i kondycyjne Pudziana oraz jego dietę tak oto skomentował współprace z Mariuszem:

SUPER WIADOMOŚĆ! Z ogromną przyjemnością informuję o nowej osobie która dołączyła do światowej klasy sportowców korzystających z programu The Dolce Diet. Mike Dolce został ściągnięty przez 5 krotnego „Najsilniejszego człowieka na ziemi” i zawodnika MMA, Mariusza Pudzianowskiego aby zwiększyć jego siłę, kondycję, poprawić odżywianie i wyniki podczas przygotowań do walki z Jamesem Thompsonem do jakiej dojdzie 24 listopada w Polsce. W ich pierwszej walce Mariusz zdominował Thompsona zanim jego kondycja całkowicie go zawiodła i został pokonany przez bardziej doświadczonego fightera. Sprowadzając Dolce który znany jest z tworzenia światowej jakości programów dla sportowców takich jak Quinton Rampage Jackson i Thiago Pitbull Alves, były „Najsilniejszy człowieka na ziemi” może stać się „Człowiekiem z najlepszą kondycją na świecie”.

Na facebooku DolceDiet możemy też przeczytać m.in. relację z pierwszych treningów Polaka w USA:

To niesamowite jak szybko jego ciało uczy się i przystosowuje do nowych treningów. Szczerze wierzę, że Mariusz jest na dobrej drodze do osiągnięcia sporych sukcesów w tym sporcie. Nasz team zdaje sobie sprawę, że jeszcze wiele pracy przed nami, ale nie może też nie docenić sportowca, który jest zawsze pierwszy na sali treningowej i ostatni z niej wychodzi.

Uczestnik TUFa 7 Mike Dolce od kiedy zakończył sportową karierę jest znany z przygotowywania do walk takich zawodników jak Quinton Jackson, Vitor Belfort, Thiago Alves, Matt Mitrone czy występujący w tę sobotę w Houston Gray Maynard.

W środku jeszcze materiał wideo o Mike`u Dolce.

Video: MMAthletics: The Dolce Diet

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.