Mariusz Pudzianowski KSW 31

Według najnowszego raportu Sponsoring Monitor 2015 wykonanym przez ARC Rynek i Opinia, Mariusz Pudzianowski zajął ósme miejsce w rankingu na najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców.

 ACR

źródło: ARC Rynek i Opinia

Sponsoring Monitor to największe kompleksowe badanie na temat sponsoringu w sporcie i kulturze w Polsce. Realizowane przez ARC Rynek i Opinia od kilkunastu lat, pozwala na obserwowanie trendów w powyższych obszarach. Metoda badawcza: wywiady telefoniczne (CATI) oraz internetowe (CAWI) z wykorzystaniem ogólnopolskiego panelu ARC Rynek i Opinia – epanel.pl. Rocznie w ramach badania realizowanych jest łącznie ponad 5 tysięcy wywiadów. W okresie 01-02.2015 zrealizowano 617 wywiadów CAWI.

3 KOMENTARZE

  1. Trzeba sie cieszyć że chociaż jeden przedstawiciel sztuk walk jest tak rozpoznawalny, wiadomo że swoją popularność zawdzięcza strongmanom, ale janusze już wiedza że bije się w klatkach. Ciekawe kiedy bedzie w 10 jakiś stricte zawodnik mma typu Mamed

  2. Adam Małysz to najlepszy skoczek w historii. Człowiek który bazując tylko na talencie zdominował swoją dyscyplinę (jedyny który wygrał kryształową kulę 3 razy z rzędu). Dopiero po jego sukcesie w skokach pojawiły się jakieś pieniądze, a niszowy sport stał się jednym z najpopularniejszych w Polsce. To jak dla mnie najlepszy sportowiec w historii Polski, więc cieszę się że ludzie jeszcze o nim pamiętają. Stoch dwa złota olimpijskie. Trudno o lepszą reklamę.Na Asię przyjdzie jeszcze czas, dopiero od niedawna jest mistrzynią.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.