mariusz pudzianowski

O potencjalnej walce Mariusza Pudzianowskiego dla tzw. organizacji freak fightowych, mówi się od dawna. „Pudzian” nie zamierza jednak rozstawać się z KSW, nawet dla większych pieniędzy.

Mariusz Pudzianowski, który od lat rywalizuje w klatce KSW, przyznaje, że jest kuszony przez organizacje freak fightowe, aby dla nich zawalczyć. W rozmowie na kanale Olimp „Pudzian” powiedział o tym otwarcie:

Przychodzą do mnie federacje freakfightowe. Proponują mi dużo większe pieniądze niż w KSW. Już jedna była federacja, druga. Nie, dziękuję. Małą łyżką, najem się. Chochlą bym się udławił. (…) Pieniądze to nie wszystko. Jak już dochodzisz do pewnego etapu, coś więcej się liczy niż pieniążki. Pieniążki mam, wystarczy mi. A później się liczy coś więcej. Zaufanie budujesz dwadzieścia lat.

Mariusz Pudzianowski nie kryje, że jest bardzo zadowolony ze współpracy z marką KSW.

Nigdy się na nich nie zawiodłem. Pracujemy razem piętnaście lat i de facto mi umowa jest niepotrzebna.

Mariusz Pudzianowski ma już 46 lat, ale nadal nie zamierza rezygnować z zawodowego sportu. Niedawno „Pudzian” zapowiedział, że chce walczyć jeszcze dwa lata. „Pudzian” jest dziś jednym z najbardziej doświadczonych zawodników organizacji KSW. Na swoim koncie ma 27 stoczonych pojedynków, z których aż 12 wygrał przez nokaut. W ostatnich latach Mariusz był na fantastycznej fali sześciu wygranych z rzędu. W tym czasie pokonał tak znanych zawodników jak Łukasz Jurkowski czy Michał Materla. W przedostatnim boju, do którego doszło w grudniu 2022 roku, Mariusz musiał uznać wyższość w klatce Mameda Khalidova. W czerwcu roku 2023 przegrał z Arturem Szpilką. Aktualnie więc Pudzianowski jest po dwóch porażkach z rzędu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,003 komentarzy 3,087 polubień

O potencjalnej walce Mariusza Pudzianowskiego dla tzw. organizacji freak fightowych, mówi się od dawna. „Pudzian” nie zamierza jednak rozstawać się z KSW, nawet dla większych pieniędzy. Mariusz Pudzianowski, który od lat rywalizuje w klatce KSW, przyznaje, że jest kuszony przez organizacje freak fightowe, aby dla nich zawalczyć. W rozmowie na kanale Olimp „Pudzian” powiedział o […]

Odpowiedz polub

click to expand...