Mariusz Pudzianowski na gali KSW 47 zmuszony był do odklepania walki z powodu kontuzji nogi. Tym samym wygranym tego starcia został jego rywal, Szymon Kołecki. Pudzian postanowił podzielić się z fanami widokiem swojej kontuzjowanej nogi.

No to sie urwało!!! Dwugłowy wrrrrrrrr Dwa miesiące przerwy

Publiée par Mariusz Pudzianowski sur Samedi 23 mars 2019

27 KOMENTARZE

 1. trafila kosa na kamien widac bylo jaki jest zdziwoiony pudzian jak go kloecki wychamowywal silowo, nie bez powodu w tej a nie innej walce to sie stalo chcial na chama przelamac go fizycznie i sie zemscilo. Fajnie jak by kolecki poszedl do swojej kategorii ale pewnie go ksw przytrzyma w ciezkiej tak czy inaczej imponujaca sila koleckiego. Pudzian nigdy nawet w strongmenach tak sie nie zkontuzjowal chyba.

 2. Zerwany? Pudzina na podstawie tych zdjęć taką diagnozę postawił, czy lekarz? Walki nie widziałem ale na zdjęciach widzę normalnie, delikatnie obitą nogę w porównaniu np do skatowanej przez favelasa nózi dziecka kalifornijskiego:

  niejaki jared torgeson's też nieźle zebrał na nogę

 3. Ten siniak się dopiero rozlewa, jak pokaże za kilka dni będzie bardziej efektowny.

  Szkoda, że tak to się skończyło, może zawalczą rewanż.

 4. To nie od kopnięć, ewidentnie się urwało. Widać to było z przebiegu walki, po prostu Szymon nie dawał się przestawiać, Mario naciskał aż gruchnęło.

 5. Urwało się czy nie, i tak by to długo nie potrwalo, Kolecki był silniejszy od najsilniejszego człowieka na ziemi w tej walce :beczka:, ponadto okazał się bardziej doświadczony, posiadający więcej umiejętności, techniki itd a zdobycie tego wszystkiego zajęło mu 80 % mniej czasu niż Mariuszowi :kis:

 6. Potrafi ktoś odszyfrować hieroglify z łydki Mariusza?

  To są runy siły, dar od nordyckich bogów.

 7. To są runy siły, dar od nordyckich bogów.

  Autobiografia spisana pismem klinowym. Na skórze, której nigdy nie sprzeda, przetrwa dłużej niż papirus.

 8. Ewidentnie pudzilla postawił na trening siłowy a nie na sparingi. Na filmach na klate brał 200kg na 4 ruchy a na  filmach z przed około 2 lat brał 190kg ledwo na raz. Zreszta było widać jak jest przytyrany.

 9. Potrafi ktoś odszyfrować hieroglify z łydki Mariusza?

  – Na mojej łydce – warknął Pudzian, odsłaniając – wyryte jest starodawnymi pudzianowymi runami prastare strongmeńskie zaklęcie. Niech no jeno który imigrant zbliży się na długość lowkinga, popamięta mnie. O, popatrzcie.

  – Ha – zaciekawił się Shamaev, który właśnie zbliżył się do niego. – Więc to są te słynne tajne runy Pudziana? Co głosi ten napis?

  – „Tanio skóry nie sprzedam!”

 10. – Na mojej łydce – warknął Pudzian, odsłaniając – wyryte jest starodawnymi pudzianowymi runami prastare strongmeńskie zaklęcie. Niech no jeno który imigrant zbliży się na długość lowkinga, popamięta mnie. O, popatrzcie.

  – Ha – zaciekawił się Shamaev, który właśnie zbliżył się do niego. – Więc to są te słynne tajne runy Pudziana? Co głosi ten napis?

  – „Tanio skóry nie sprzedam!”

  Te nawiązanie do Sapkowskiego:antonio:

 11. Potrafi ktoś odszyfrować hieroglify z łydki Mariusza?

  Ze starego elfickiego :razz:udziaonicbyniedao: oraz przepis na gotowany kamień

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.