Mariusz Pudzianowski wypada z gali KSW 53. Strongman przekazał właśnie tę informację za pośrednictwem konta KSW na Facebooku.

Pudzian z tej strony. Moi drodzy, mam dla was przykrą wiadomość. Podczas ostatnich treningów i sparingów nabawiłem się kontuzji i muszę zrezygnować z udziału na gali KSW 53. MMA to sport kontaktowy i nie ma półśrodków. Tam się trenuje na maksa. Możecie jednak być pewni, jeszcze wam dostarczę sporo emocji i adrenaliny, a tym razem muszę naprawić kontuzję. Pozdrawiam Pudzian.

Nawet najsilniejszy człowiek na świecie nie jest niezniszczalny.Mariusz Pudzianowski wypada z KSW 53 w Łodzi.

Opublikowany przez Czwartek, 5 marca 2020

 

Mariusz Pudzianowski (MMA 13-7) miał zmierzyć się z Quentinem Domingosem (MMA 5-1). Mierzący 190 centymetrów wzrostu i ważący blisko 120 kilogramów Domingos to Francuz portugalskiego pochodzenia. Walczy od 2018 roku i ma już na koncie 5 zwycięstw. Wszystkie wygrane zanotował przed czasem, z czego czterokrotnie nokautował rywali w pierwszej rundzie.

Dla Pudziana byłby to powrót po zwycięstwie nad Erko Junem, które zaliczył na pierwszej chorwackiej gali KSW. Były strongman do tej pory pięciokrotnie walczył na galach KSW w Łodzi, z czego trzykrotnie w najważniejszych starciach wieczoru i trzykrotnie cieszył się z wygranej.

Niedawno dowiedzieliśmy się też, że z KSW 53 wypadł także Karol Bedorf

ZOBACZ: Karol Bedorf wypada z KSW 53 i przechodzi do kategorii półciężkiej.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.