pudzianowski thor góra

Mariusz Pudzianowski, który prowadził negocjacje w sprawie walki bokserskiej z Hafthorem Bjornssonem, znany również jako „Góra” z serialu „Gra o tron”, komentując informacje o niepowodzeniu rozmów stwierdził, że okazał się za drogi dla organizatorów.

Po tym jak ogłoszono, że nie dojdzie do bokserskiej walki pomiędzy Hafthorem Bjornssonem i Mariuszem Pudzianowskim, Polak postanowił skomentować sytuację związaną z negocjacjami w sprawie pojedynku i napisał na Instagramie:

Mariusz za drogi $$$$$ dla organizatora walki bokserskiej z Hafthorem Bjornssonem,  więc mogę Wam powiedzieć, że dla KSW i Polsatu to nie fortuna. A w biznesie nie ma sentymentów. Zrób robotę, a za miesiąc-dwa ci zapłacę;;))) (mają chłopaki poczucie humoru za miesiąc dwa) ;)))). Ja mam co robić aż nadto, a na chleb i paliwo do mercedesa mi nie brakuje ;))))))))

Bjornssonn we wrześniu zawalczy z Devonem Larrattem, kanadyjskim zawodnikiem armwrestlingu.

Negocjacje w sprawie walki „Góry” z „Pudzianem” trwały już od dłuższego czasu. Początkowo rywalem Bjornssonn miał być strongman Eddie Hall, ale wypadł z pojedynku z powodu kontuzji. Wówczas zaczęły pojawiać się informacje o rozmowach z Pudzianowskim. Sam Mariusz potwierdził te informacje i zapowiedział, że jest blisko podpisania kontraktu. Ostatecznie jednak do starcia nie dojdzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.