Łukasz „Juras” Jurkowski, który w przeszłości miał okazję mierzyć się w klatce KSW z Mariuszem Pudzianowskim wypowiedział się na swoim profilu na Twitterze o przegranej Michała Materli z popularnym „Pudzianem”. Według „Jurasa” akcja, którą Pudzianowski zakończył walkę z byłym mistrzem KSW była przygotowana przez jego trenerów.

45-letni „Pudzian” brutalnie znokautował Materlę potężnym podbródkowym, po czym dobił swojego rywala w parterze. Dla Pudzianowskiego była to 5. wygrana z rzędu – wszystkie ostatnie zwycięstwa zdobywał nokautując swoich przeciwników. Jurkowski krótko skomentował wygraną swojego byłego rywala na KSW 70 na swoim profilu na Twitterze.

Warto w rozwoju „Pudziana” wspominać głośno osobę trenera Arbi Shamaev. Świetnie rozczytuje rywali i robi kawał dobrej roboty, wiedząc czego Mario potrzebuje. Ten podbródkowy był przygotowany. Wysokie kopnięcie, które ja złapałem na głowę na początku naszej walki też.

Obaj panowie mierzyli się ze sobą w walce wieczoru gali KSW 61, która odbyła się w czerwcu 2021 roku w Ergo Arenie w Gdańsku. Wtedy to „Pudzian” po dobrej walce wygrał z „Jurasem” przez TKO w trzeciej rundzie pojedynku. 45-latek nie przegrał walki w klatce KSW od czasu starcia z Szymonem Kołeckim w marcu 2019 roku. Wtedy nie był w stanie kontynuować pojedynku przez kontuzję, której doznał w trakcie starcia. Teraz nie wiadomo kto będzie następnym rywalem Pudzianowskiego. Po walce z Materlą do klatki wszedł Mamed Khalidov – zawodnicy dogadali się i chcą bić się ze sobą w klatce KSW. Mówi się też o potencjalnym starciu „Pudziana” z mistrzem królewskiej dywizji KSW, Philem De Friesem. Już niedługo zapewne przekonamy się o planach na dalsze starty Pudzianowskiego w klatce największej polskiej organizacji MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of ermine
ermine

Shark Fights
Light Heavyweight

1,337 komentarzy 4,571 polubień
Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

11,700 komentarzy 20,978 polubień

'Pudzian to jest Pudzian'

Odpowiedz polub

Avatar of Dundy
Dundy

Legacy FC
Heavyweight

2,157 komentarzy 5,682 polubień

A Juras to jest Juras. Koniec tematu.

Odpowiedz polub