Marcin Wrzosek na media treningu przed walką z Normanem Parke, która będzie na KSW 50

➡️ Kompletna karta walk gali KSW 50 (transmisja, godzina rozpoczęcia gali w Londynie)

32 KOMENTARZE

 1. Ja pierdole, Wrzosek ostatnio wszystkich od chujów wyzywa, i że każdego nienawidzi. Chłop oszalał, cały czas leci hejtem na wszystkich dookoła.

 2. Jak pod jego adresem napiszę jego słowa to mnie zaprosi na matę? Czy jednak zapraszają tylko mniejszych i słabszych?  Rzucić ₩rzo$ki€m :antonio::lesnarhappy:

 3. To nie jest to poważne forum MMA, gdzie dyskutuje się rzeczowo i bez hejtu?

  Jaki temat czy tam zawodnik, taka dyskusja :fjedzia:

 4. Nie wiadomo, Marcin ma kiepską dykcję.

  Za chwilę będzie miał jeszcze gorszą, albo wcale :suchykarol:

 5. Chyba pani Zombie od cipki odstawiła na miesiąc.

  Ciekawe czy przed zaproszeniem na matę zapyta o wagę i wzrost 😆

 6. Naprawdę nikt z jego otoczenia nie powiedział mu jaki jest kurwa żałosny? Przecież on jest gotowy wbiec podczas meczu na boisko z fajfusem na wierzchu żeby tylko zwrócić na siebie uwagę. Żeby facet który baluje z Conorem i ma kolegów Martina i Maćka tak nisko upadł.Człowiek który nic nie osiągnął i nie ma pomysłu na siebie za wszelką cenę chce być zauważony. Żenujące kurwa …..żenujące.

 7. Dopiero teraz udało mi się obejrzeć wywiad i bardzo fajny, Marcina się dobrze słucha. Ja nie wiem jaki procent komentujących to trolle, a jaki procent to zjeby, ale polecam obejrzeć wywiad. @Szady , nieładna zagrywka z tytułem, potem wejdzie taki jeden z drugim, nie obejrzy, tylko przeczyta tytuł i wyrabia sobie opinię o zawodniku.

 8. a kim jest wrzosek wyzywających wszystkich wokoło jak nie tym określeniem które używa

  Nie lubiłem go od początku. Moja antypatia moja sprawa, nie komentowałem. Ale skoro postawił sobie teraz za cel życiowy bycie medialnym, i docieranie do nowych osób w celu ich zainteresowania swoją osobą. To dotarł do mnie tak abym miał o nim  jakaś opinie. A moja opinia jest następująca: że jest chamem i nienawistnikiem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.