Marcin Wrzosek zwyciężył z Piotrem Szeligą w rewanżowym starciu, nie pozostawiając żadnych złudzeń i rozbijając przeciwnika w trzeciej rundzie.

Pojedynek odbył się na gali FAME 19, 2 września w Krakowie.

Spokojny początek walki. Szeliga zajął środek klatki i starał się spychać rywala pod siatkę, jednak Wrzosek szybko odzyskał pozycję i to on kontrolował dystans. W połowie rundy „Polish Zombie” trafił potężnym sierpem, po którym ugięły się nogi pod Szeligą. Dobre niskie kopnięcia po chwili w odpowiedzi ze strony Piotra Szeligi. Na sam koniec rundy Wrzosek zaatakował mocnym ciosem, po którym „Szeli” osunął się na matę i był liczony.

Szybko rozpoczął drugą rundę Szeliga, rzucając się z serią ciosów na rywala. Marcin Wrzosek starał się uspokajać pojedynek, utrzymywać dystans i od czasu do czasu punktować rywala. „Szeli” zaczął atakować dobrymi niskimi kopnięciami, jednak „Polish Zombie” odpowiedział świetną kombinacją. Szeliga był już coraz bardziej zmęczony. Wrzosek zaatakował kolanem w klinczu. Szeliga cały czas starał się atakować niskimi kopnięciami, które odczuwał przeciwnik.

Piotr Szeliga był już coraz bardziej zmęczony. Wykorzystywał to Marcin Wrzosek idąc cały czas do przodu i wywierając presję. Bardzo szybko „Polish Zombie” złapał rywala pod siatką i zaatakował serią, atakując przede wszystkim korpus, co odczuł „Szeli” osuwając się na deski. Po chwili był liczony, a sędzia zdecydował się przerwać starcie.

Pierwszy pojedynek pomiędzy tymi zawodnikami miał miejsce na gali FAME 17, w lutym 2023 roku. Wtedy Piotr Szeliga zwyciężył przez kontuzję ręki Marcina Wrzoska.

Dla Wrzoska jest to czwarty występ pod szyldem organizacji FAME. Wcześniej wygrywał on z Mariuszem Gollingiem, przegrywał natomiast z Kasjuszem Życińskim i Piotrem Szeligą. W pozostałych starciach stoczonych po rozwiązaniu kontraktu z KSW, „Polish Zombie” rozbił Vaso Bakocevica na WOTORE i Piotra Kałuskiego na PRIME Show 2.

Piotr Szeliga zadebiutował w walkach w czerwcu 2020 roku na FEN 28, pokonując przed czasem Krystiana Pudzianowskiego. W kolejnych latach walczył pod szyldem FAME, gdzie wygrywał między innymi z Krzysztofem Ferencem i Gabrielem Al-Sulwim, przegrywał natomiast z Piotrem Piechowakiem, Normanem Parke’iem i Michałem Pasternakiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Draniu
Draniu

Shark Fights
Middleweight

1,255 komentarzy 1,496 polubień

Po przeczytaniu tego "newsa" odniosłem wrażenie że Szeliga by już zmęczony wchodząc do oktagonu...

Ogółem to czasem lubię popatrzeć na te Freaki. Poziom praktycznie zerowy poza kilkoma nielicznymi wyjątkami ale jakie tam dymy są to nawet Conor może pozazdrościć... No a później nieoczywiste zakończenia walki ;D Większość tych gwiazd to jebane leszcze a wożą się jakby conajmniej kontrakt do UFC dostali lol

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of jut
jut

Bellator
Bantamweight

3,942 komentarzy 21,359 polubień

Zombiak nasz człowiek. Cieszę się, że obija frików, za mam nadzieję, dobrą kasę. Powodzenia przy następnym jakiś koksie czy internetowym napinaczu!

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of wrooblinio
wrooblinio

Maximum FC
Heavyweight

1,735 komentarzy 4,288 polubień

Ogólnie profesjonalne federację powinny mieć podpisane umowy z freakowymi że zawodnicy których PESEL już goni, w karierze umówmy się średnio zarabiali, wpadali sobie na zakończenie kariery podreperować budżet i przy okazji wbić trochę rozumu do głowy co niektórym gamoniom :korwinlaugh:

Odpowiedz 2 polubień