Marcin Tybura i Tom Aspinall krótko zareagowali na ogłoszenie ich pojedynku na lipcowej gali UFC w Londynie. Czołowi ciężcy zmierzą się ze sobą w walce wieczoru wydarzenia, które odbędzie się 22 lipca w The O2.

Dzisiaj oficjalnie potwierdzono najważniejszą walkę lipcowej gali UFC, która odbędzie się latem tego roku w stolicy Anglii. Tom Aspinall, numer 5. rankingu kategorii cięzkiej zmierzy się z plasującym 10. miejsce w tym zestawieniu Polakiem, Marcinem Tyburą. Obaj panowie zareagowali na oficjalną informację podaną przez największą organizację MMA na świecie na swoich profilach na Instagramie.

Czas, aby podrapać te swędzące kostki. Bardzo tęskniłem za walkami, jestem przeszczęśliwy, że wracam do pracy.

Oficjalnie! Moja kolejna walka odbędzie się 22 lipca w Londynie!

Dla 30-letniego Aspinalla (12-3 MMA) będzie to powrót do oktagonu UFC po wyleczeniu kontuzji kolana, której nabawił się w pojedynku z Curtisem Blaydesem w lipcu 2022 roku, również na gali w Londynie. Porażka z Amerykaninem przerwała jego świetną serię 8 wygranych. W klatce amerykańskiego giganta zawodnik wygrywał z m.in. Andreiem Arlovskim, Alexandrem Volkovem czy Sergeyem Spivakiem. Aż 4 razy nagradzany był bonusami po galach UFC.

Tybura (24-7 MMA) w ostatnim pojedynku pokonał Blagoya Ivanova przez decyzję sędziowską na gali UFC Fight Night 218 w lutym tego roku. Była to jego druga wygrana z rzędu – w poprzedniej walce wygrał z Alexandrem Romanovem. 37-letni „Tybur” na swoim koncie ma 15 skończeń przed czasem, a w przeszłości pokonywał także m.in. Grega Hardy’ego czy Bena Rothwella. Do swoich walk przygotowuje się pod okiem Andrzeja Kościelskiego w Ankos MMA.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Dijaz
Dijaz

KSW
Heavyweight

6,000 komentarzy 15,699 polubień

Co on, kurwa, chce żeby Marcin mu giry drapał ::clintdis::

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Typhoon
Typhoon

Oplot Challenge
Middleweight

106 komentarzy 156 polubień
Avatar of Typhoon
Typhoon

Oplot Challenge
Middleweight

106 komentarzy 156 polubień

Gdyby Marcin miał lepszą kondycję to bym może dawał mu jakieś szanse a że jest jak jest to wydaje mi się że zostanie rozbity przez Tomka

Odpowiedz 1 Like

Avatar of GroszMC
GroszMC

Bellator
Light Heavyweight

4,729 komentarzy 14,121 polubień
Avatar of Leniwiec
Leniwiec

Bellator
Light Heavyweight

4,735 komentarzy 11,324 polubień

Wazne, ze wygra ten co mowi po polsku :beer:

Odpowiedz polub

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Heavyweight

17,351 komentarzy 38,575 polubień

No, Aspinalski - ty już wiesz, co masz robić... :beczka:

I żeby nie było, że nie kibicuję Tyburowi - kibicuję obu, a niech wygra lepszy :fjedzia:

Odpowiedz polub