Decyzja Mameda Khalidova o zakończeniu sportowej kariery wzbudziła ogromną falę komentarz nie tylko wśród fanów, ale również zawodników. Jednym z fighterów, którzy odnieśli się do sprawy jest również Marcin Różalski, który obszernie wypowiedział się na ten temat pisząc w mediach społecznościowych:

Nie napisze, że Mamed był moim Przyjacielem bo to duże słowo. Na pewno jest moim Kolegą, Znajomym i bezapelacyjnie mega Wojownikiem. On, Michał Materla i wielu Innych jeszcze Wojowników budowali MMA. Ci, którzy byli przed Nimi już poczuli to co Mamed, ale tylko Oni wiedzą ile to znaczy, jak ciężkie to jest. Nas czeka to samo prędzej, czy później.
Mamed ogłosił koniec startów i słuchając tego i patrząc na tą sytuację poryczałem się bo jest to smutne i ciężkie dla Prawdziwych Wojowników. Czasu nie oszuka Nikt z Nas i za chwile mnie np. czeka to samo. Kiedyś myśląc o takiej sytuacji myślałem, że będzie łatwiej. Nie, jest ciężko w C….j i patrząc jak tracimy to, co budowaliśmy całe życie stając się pokontuzjowanymi cywilami, nasuwa się przykra myśl, że wszystko to było rzeźbienie w g….e. Sami wybraliśmy taką drogę, tacy się urodziliśmy i robiliśmy to co kochamy dla chwały, sławy i pieniędzy, ale pod koniec jak już to osiągamy, a tracimy instynkt i błysk, w oku i instynkt, wszystko inne staje się c….a warte. Nie wiem jak Inni, ale ja myśląc o tym wolałbym umrzeć w walce i nie musieć przekonywać się jak sobie poradzę w takiej sytuacji.
Pozdrawiam Wszystkich Wielkich Wojowników.
Pozdrawiam Mameda ,Wielkiego Wojownika.Mamed nie umarł,ale duży rozdział z Nim związany zamyka się.
Moc z Nami.
Moc ,Siła i Honor

Nie napisze,że Mamed był moim Przyjacielem bo to duże słowo.Napewno jest moim Kolegą,Znajomym i bez apelacyjnie mega…

Publiée par Marcin Różal Różalski sur Dimanche 2 décembre 2018

24 KOMENTARZE

 1. Ile dajecie szans procentowo na wielki powrót po ostatnia walkę lub rewanż. A raczej ile szans, że jeszcze w 2019?:mamedwhat:

 2. Ile dajecie szans procentowo na wielki powrót po ostatnia walkę lub rewanż. A raczej ile szans, że jeszcze w 2019?:mamedwhat:

  50%

  Albo wróci  albo nie.

 3. Ile dajecie szans procentowo na wielki powrót po ostatnia walkę lub rewanż. A raczej ile szans, że jeszcze w 2019?:mamedwhat:

  99%

 4. 2020 walka pożegnalna na Narodowym.Musi być zapowiedź w której Maciej Kawulski mówi:Tak wielka postać polskiego MMA potrzebuje wielkiego pożegnania a Stadion Narodowy to odpowiednie miejsce… ,zresztą resztę dopiszcie sobie sami. Ale oby Mamed został przy swoim i już nie wracał.

 5. Wróci za rok na rewanż z Materlą na KSW Inferno Circus 62 Total Annihilation Blood of the Heroes edition i go Materla najebie.

 6. Dla mnie byłoby zajebiscie gdyby wrócił zrobić walkę pozegnalną z Materlą. Narodowy by pasował idealnie.

 7. Dla mnie byłoby zajebiscie gdyby wrócił zrobić walkę pozegnalną z Materlą. Narodowy by pasował idealnie.

  Ale po co z nim jak typa wyjasnil w kilkanascie sek?

 8. Przestancie juz pierdolic, bo zygac sie chce tymi wpisami…

  Co ma powiedziec marko hunto???

  Po ostatniej gali pozegnalnej( wiedzieli , ze to ostatnia walka mareczka i chuja zrobili).

  Jak samotna kobieta wychowujaca trojke dzieci i straci prace nie zaplacze na forum cohones.

  Niech khalidov sie cieszy , ze przyajmniej mial aplause od publicznosci, bo niektorzy jeszcze zamiast braw dostaja kolejnego kopa w zycie..

  Tyle w temaciei przestancie sie juz uzalac , bo po prostu nie wypada.

 9. ale tylko Oni wiedzą ile to znaczy, jak ciężkie to jest

  Ah ta martyrologia MMA. Mieszane sztuki walki Chrystusem narodów.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.