160220-JKT-keyart-1200px

Marcin Prachnio będzie trzecim zawodnikiem z Polski walczącym dla czołowej azjatyckiej organizacji ONE Championship!

Walczący w wadze półciężkiej Prachnio (9-2 MMA, #9 w Rankingu MMARocks) podpisał kontrakt na walkę do jakiej dojdzie 20 lutego w Dżakarcie. Przeciwnikiem Polaka na gali One Championship 38: Tribe of Warriors będzie Brazylijczyk Alexandre Machado (MMA 7-1).

Prachnio w ostatniej swojej walce w maju zeszłego roku pokonał przed czasem Tomislava Spahovica (MMA 8-6) i zdobył pas mistrza FFC w wadze półciężkiej. Była to 4 wygrana z rzędu Polaka.

13 KOMENTARZE

 1. Bardzo fajne info, ciekawe jak się zaprezentuje Brazylijczyk. Bo na sherdogu ostatnią walke jaką ma wpisaną odbył w sierpniu 2013, dodatkowo jego 3 ostatni oponenci to raczej sam szrot.

 2. W koncu bedzie mozna zobaczyc walke Marcina w jakiejs powazniejszej promocji i z solidnym rywalem. Apel do Wielkiego Szefa aka @defthomas i chyba jedynego w Redakcji specjalisty od wywiadow na odleglosc @Marcin Jabłoński, postarajcie sie ogarnac jakis wywiad z chyba najmniej obecnym w branzowych mediach, sposrod tych rokujacych na przyszlosc, zawodnikiem. Debiut Marcina, spodziewane powroty Michala i Leny, beda znowu powody zeby ogladac ONE.

  I że KSW go nie zakontraktowało jak była okazja :(. Why?? Why?? Whyyyyyyyyyy !!!!!!!!!

  Bo Rozal sie zesral :lol:?

 3. I że KSW go nie zakontraktowało jak była okazja :(. Why?? Why?? Whyyyyyyyyyy !!!!!!!!!

  Przecież Różal już dawno wydał dyrektywę, że takie balasy chcące się wybić na jego fejmie nie mają czego szukać w KSW.

 4. Prachnio byłby idealny dla Narkuna no i dobrze zapowiadający się Polak to lepiej brać anonima z Brazylii. Ciekawe czy wogóle KSW było zainteresowane Marcinem? @Wojsław Rysiewski 2 sprawa ciekawe czy Marcin nie chciał spróbować swoich sił w TUF? Naprawę jakiś wywiad by się przydał z nim tak jak mówi @VaeVictis 😉

 5. Prachnio byłby idealny dla Narkuna no i dobrze zapowiadający się Polak to lepiej brać anonima z Brazylii. Ciekawe czy wogóle KSW było zainteresowane Marcinem? @Wojsław Rysiewski 2 sprawa ciekawe czy Marcin nie chciał spróbować swoich sił w TUF? Naprawę jakiś wywiad by się przydał z nim tak jak mówi @VaeVictis 😉

  Przyznam szczerze, ze czekalem wlasnie raczej na ogloszenie udzialu Marcina w TUF-ie niz jakiegos kontraktu. Co do KSW, to z tego co pamietam, wlodarze KSW i menago Marcina nie daza sie szczegolna sympatia.

 6. Bardzo dobra informacje i super kolejny krok w karierze Marcina! Myślę że ONE to bardzo dobry wybór na ten kolejny etap 🙂

  I podobnie jak poprzednicy, bardzo ale to bardzo chętnie usłyszałbym wywiad z tym zawodnikiem 🙂

 7. Pójdzie i będzie zabijał.

  a do niedawna widziałem zestawienie Zonti vs Prachio, albo vs Browarski, albo Fijałka ..

  Jeżeli to nie twoje imie i nazwisko to pod względem nicku pobiłeś mnie 😆

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.