Marcin Prachnio (13-4) prawdopodobnie zakończy swoją przygodę z organizacją UFC. Polak drugi raz przegrywa przez nokaut.

Pierwszy cios padł dopiero po trzydziestu sekundach od rozpoczęcia pojedynku. Od razu Marcin Prachnio dorzucił do tego celne niskie kopnięcie. Rosjanin, który zajmował środek klatki spychał ciosami Polaka pod siatkę, na co bardziej mobilny Prachnio odpowiadał. W pewnej chwili Rosjanin zahaczył Polaka kopnięciem, a następnie dołożył cios prawym, który posłał Polaka na deski.

58 KOMENTARZE

 1. Jedyna pocieszająca rzecz dla mnie po tej walce jest taka, że Marcin przegrał z gościem, który za jakiś czas będzie w czołówce tej kategorii wagowej.

 2. Chciałem właśnie pisać KejEsDablju wita z otwartymi rękoma :razz:łacz:

  Wszyscy się tak nim Jarali bo obijal jakichś leszczy w One a UFC szybko go zweryfikowalo,Nie sądzę żeby po dwóch tak koszmarnych występach dostał trzecia szansę

 3. DSF, FEN, Babilon

  To  są trzy opcje dla Marcina.

  KSW go weźmie po dwóch zwycięstwach albo nawet jednym w powyższych organizacjach. Tak to widzę.

 4. Wszyscy się tak nim Jarali bo obijal jakichś leszczy w One a UFC szybko go zweryfikowalo,Nie sądzę żeby po dwóch tak koszmarnych występach dostał trzecia szansę

  Chyba, że będą chcieli na nim podkręcić hype jakiegoś zawodnika. Ładne KO zawsze w cenie.

 5. Marcin zbyt dlugo dojrzewa do decyzji o zmianie trenera. Lojalnosc lojalnoscia, ale tak na dluzsza mete sie nie da, nie na tym poziomie. Licze, ze jeszcze efektownie wroci, ale zdecydowanie juz w innej organizacji. Zakotwiczyc w Warszawie i WCA, podpisac kontrakt np. z Babilonem. Sa w Europie cale tabuny zawodnikow LHW, ktorych bedzie efektownie nokautowal.

 6. Mam nadzieje, ze jednak dostanie ostatnia szanse

  Mam nadzieję, że nie dostanie. To będzie strata czasu, lepiej teraz iść bić się gdzieś indziej, może wrócić za jakiś czas.

  Jedyne co tu widzę, to możliwość ugrania decyzji i wylot z rekordem 0-3.

 7. Szkoda ale cóż zrobić jeśli po swojej debiutanckiej walce w UFC udało mu się wyciągnąć tyle wniosków co Fernando po porażce z Różalem :fjedzia:

 8. Po bardzo słabym debiucie nie miałem wielkich oczekiwań, szczególnie że przeciwnik nie napawał optymizmem. No trudno nie udało się. UFC weryfikuje, trzeba będzie spróbować gdzie indziej.

 9. Tytuł tego postu niemal tak brutalny jak sam nokaut.Trudno mi powiedzieć czy Marcin ma brak szczęścia czy poprostu umiejętności.Aż trudno uwierzyć ,ale w tej walce wyglądał lepiej niż w poprzedniej gdzie zawalczyl jak amator.Watpie jednak aby właśnie to miał na myśli kiedy w wywiadzie przed walką mówił,że chce pokazać ,że jego poprzednia walka to nie był on i to zwykły wypadek przy pracy.Nawet gdyby dostał jeszcze jedną szanse to nie wiem czy psychicznie by dal radę to unieść.

  Tak czy inaczej spróbował ,nie wyszło .Taki to sport.Życzę mu zdrowia i powodzenia w dalszej karierze .

 10. Aj co za as.

  Skąd hejt na KSW, no nie wiem.

  Może dlatego, że podróba Dana White razi w oczy?

  Przestałem oglądać wywiady z szefami KSW, bo to przypomina już reklamy tele Mango, ale tak się teraz zastanawiam:

  jak tam? Jacy dziennikarze przeszli do KSW?

  Venom? Myślę, że za zerwanie umowy z KSW podróby Dana WHite jednak byli by w stanie wymyśleć coś wiecej niż gówno …?

  Współczuje ludziom, którzy mają takiego buca jako pracodawcę.

  Pycha idzie przed upadkiem.

 11. Szkoda, kariera w UFC jak Grabowicz. Z takim gameplanem, a raczej bez niego ciężko coś zdziałać w UFC :\

 12. Mam nadzieje, ze jednak dostanie ostatnia szanse

  Jest bardzo duża szansa, że zostanie. Sakiemu pewnie jeszcze szanse chcą dać, a Marcin bardzo by mu pasował.  Jakaś gala w Azji w 2019 jak najbardziej.

 13. Jest bardzo duża szansa, że zostanie. Sakiemu pewnie jeszcze szanse chcą dać, a Marcin bardzo by mu pasował.  Jakaś gala w Azji w 2019 jak najbardziej.

  Po takich dwóch występach UFC jest raczej takiego zdania

 14. UFC to nie koniec świata a każdy Polski fighter nie będzie od razu najlepszym"napierdalatorem" . Nie tam to ewentualnie gdzieś indziej się zarobi . Oczywiście szkoda że tak wyszło i tyle , powodzenia w przyszłości ! .

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.