Naruszczka

Marcin Naruszczka (MMA 12-5), który ostatnio ponownie nawiązał współpracę z Mirosławem Oknińskim, zawalczy na gali PLMMA 56, która odbędzie się 19 czerwca w Bielsku-Białej. Jego rywalem ma być Paweł Brandys (MMA 5-2). Informację o zestawieniu jako pierwsza przekazała mmania.

Naruszczka przegrał trzy ostatnie walki, kolejno z: Abu Azaitarem, Aigunem Akhmedovem i Nicolasem Penzerem. Weteran gal KSW i Respect FC będzie próbował wrócić na zwycięski szlak w boju z Pawłem Brandysem.

Brandys większość pojedynków w zawodowej karierze stoczył na galach Profesjonalnej Ligi MMA. Aktualnie ma na koncie dwa zwycięstwa – z Piotrem Kalenikiem i Michałem Tomasikiem.

12 KOMENTARZE

  1. Forma pewnie daleka od optymalnej, ale może będzie miał dobre nastawienie psychiczne i coś mu się przypomni ze starych lat świetności.

  2. Wie ktos czy Marcin byl caly czas w treningu przez ostatnie lata, czy mial przerwe jak Gorski? To by dalo lepsze swiatlo na to czego mozna oczekiwac po tej walce.

  3. Mietek

    Wie ktos czy Marcin byl caly czas w treningu przez ostatnie lata, czy mial przerwe jak Gorski? To by dalo lepsze swiatlo na to czego mozna oczekiwac po tej walce.

    Posłuchaj o jego "treningach":

  4. Calkiem fajna gala się w Bielsku szykuje,Może u Mirka Marcin się pozadnie odbuduje

  5. Wiadomo czy będzie transmisja na żywo z tej gali? Pewnie lipa i retransmisja nas czeka. Chociaż żeby najpóźniej dali w niedziele tzn. 2 dni po gali.

  6. Wiem że dawno nie było na żywo ale pomyślałem że może coś się zmieniło:wink: PLMMA z Włocławka była chyba dzień lub 2 dni po gali. Oby tu też tak było.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.