Naruszczka

Nikos Sokolis (MMA 12-2), który na gali PLMMA 56 w Bielsku-Białej zdobył tytuł mistrza dywizji średniej po tym jak pokonał Antoniego Chmielewskiego (MMA 29-13), walkę w obronie pasa najprawdopodobniej stoczy z Marcinem Naruszką (MMA 12-5-1) na gali PLMMA 57.

Urodzony w Grecji Sokolis może się pochwalić pasmem pięciu zwycięstw z rzędu – każdą z tych walk zakończył przed czasem. Wspomnianego wcześniej Chmielewskiego pokonał przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie pojedynku na ubiegłotygodniowej gali Profesjonalnej Ligi MMA.

Naruszczka w ostatnim starciu skrzyżował rękawice z Pawłem Brandysem. Walka ostatecznie zakończyła się remisem. Wcześniej ten weteran gal KSW i Respect FC przegrywał kolejno z: Abu Azaitarem, Aigunem Akhmedovem i Nicolasem Penzerem.

Gala PLMMA 57 ma odbyć się w Bełchatowie i planowana jest na wrzesień. Kolejną galę spod szyldu Profesjonalnej Ligi MMA będziemy mogli obejrzeć w październiku w Legionowie, a w listopadzie PLMMA ma zawitać do Bytomia i Włocławka.

Źródło: mmania.pl

7 KOMENTARZE

  1. Do wrzesnia daleko, moze byc jak z Lebout. Marcin mnie bardzo pozytywnie zaskoczyl w starciu z Brandysem, wiec chetnie zobacze go z tak wymagajacym rywalem, tym razem juz po pelnych przygotowaniach.

  2. Walka z Brandysem była ciekawa, ale z takim bilansem (w ostatnich czterech walkach 3 porażki i jeden remis) dostaje walkę o pas? Hello!?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.