Piotr Michalak to najlepszy, polski sędzia MMA, którego oglądaliśmy dotąd m.in. na galach PLMMA i KSW, a już niebawem zobaczymy również podczas widowisk, przygotowywanych przez UFC.

Nasz doświadczony arbiter, jako gość programu „PLMMA – jak ja to widzę”, opowiedział o tym, dlaczego sam zawodowo nie walczy, powspominał swoje najbardziej egzotyczne, służbowe wyjazdy (w tym do Czeczenii), a także zdradził kulisy pięciu wyjątkowych (i trudnych) bojów, które przyszło mu prowadzić podczas gal PLMMA.

Jedną z takich potyczek jest ubiegłoroczny pojedynek Marcina Najmana z Michalem Dobiasem, do którego doszło na PLMMA 45 EXTRA w Częstochowie. Dlaczego to dla Piotra Michalaka jeden z bardziej pamiętnych występów?

Odpowiedź w programie „PLMMA – jak ja to widzę”, którego premiera na antenie telewizji Orange sport już w sobotę, 10 października 2015, o godz. 22:00.

A w czasie oczekiwania na ten program proponujemy przypomnienie sobie walki z Marcinem Najmanem, Michalem Dobiasem i Piotrem Michalakiem w rolach głównych:

4 KOMENTARZE

  1. ŁŁŁŁŁŁŁŁłłłłłłłłłłOoooooooooooooooooo przypomniałem sobie tę walkę! GENIALNA! Dobias za tę rolę dostał oskara :lol::rofl:

  2. Od czasu tej walki jestem fanem Dobiasa… Koleś chcę zaistnieć w MMA a na start wyrobił sobie trochę rozgłosu podkładając się pod Najmana. Niby miał 0-1 ale ludzie trochę go kojarzyli. Teraz ma 2-2 a na koncie skalp Borowskiego gość bierze walki z medialnie "rozpoznawalnymi" zawodnikami, podobno będzie walczył z Adamem Okninskim. Skacze z kategoriami od ciężkiej do średniej i bierze walki nie po to żeby budować rekord a rozpoznawalność tak czy inaczej jakiś sentyment mam do niego… Może dlatego że byl anonsowany jako kickboxer;p

  3. Pierwszy raz widzę tę walkę, wolałem unikać tematów z Najmanem, dlatego wybaczcie, jeśli powtarzam dziesiątki innych postów. Uznajmy, że Dobias nie przyaktorzył- przecież od momentu, w którym odpłynął do przerwania walki minęło 13 sekund! Jakiś rekord, czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Chociaż na miejscu Michalaka też bym nie mógł uwierzyć, że Najman może kogoś odklepać 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.