Normana Parke’a mogliśmy ujrzeć zeszłej soboty na gali FAME MMA 5, gdzie w narożniku, wspierał Krystiana „Krychę” Wilczaka w walce z Kamilem „Kastim” Stępińskim. Z racji posiadania wspólnego menadżera, Norman kibicował również Bonusowi BGC, który przegrał przez TKO z Marcinem Najmanem.

W najnowszym wpisie w mediach społecznościowych, Norman odniósł się do tej porażki, pocieszając Piotra Witczaka i oznajmiając, że on sam pokona Najmana oraz (przy okazji) Marcina Wrzoska, z którym na KSW 50 stoczył pojedynek o pas.

Wrócisz silniejszy Bonus. Musimy więcej trenować przed twoim kolejnym wyzwaniem. Numer jeden w norweskim MMA i niech nikt o tym lepiej nie zapomina. Nie martw się, ja pokonam Marcina Najmana za ciebie oraz także tego grubasa Marcina Wrzoska.

Na jubileuszowej gali KSW 50 w Londynie, Norman Parke pokonał Marcina Wrzoska przez niejednogłośną decyzję. Zawodnik z Irlandii Północnej został tym samym nowym tymczasowym mistrzem w kategorii lekkiej w KSW. Obecnie dzierży tytuł zwakowany przez Mateusza Gamrota, który postanowił zrobić sobie przerwę od startów.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.