Marcin Najman po porażce z Trybsonem na gali FFF.

39 KOMENTARZE

 1. Marcin Najman: 40 lat to nie jest wiek żeby toczyć walki na wysokim poziomie.

  .

  .

  .

  Marcin nie jest Kubańczykiem. Spójrz tylko na te geny 😀

 2. Najman, 183 cm i 115 kg wagi. Nie zdążył odklepac, bo po prostu zaslanial ryj rękami. Czuje się sportowcem. Ja, 180 cm i 94 kg wagi, nogi 2x bardziej uniesione od nejmana, czuję się Grubasem. Gdzie popełniłem błąd?

 3. Najman, 183 cm i 115 kg wagi. Nie zdążył odklepac, bo po prostu zaslanial ryj rękami. Czuje się sportowcem. Ja, 180 cm i 94 kg wagi, nogi 2x bardziej uniesione od nejmana, czuję się Grubasem. Gdzie popełniłem błąd?

  Obligatoryjnie SPOILER
  :gdzie:

 4. Obligatoryjnie SPOILER
  :gdzie:

  Nie no moje dzieci są w porządku, więc to raczej mój ojciec popełnił błąd w :gdzie:

 5. Najman, 183 cm i 115 kg wagi. Nie zdążył odklepac, bo po prostu zaslanial ryj rękami. Czuje się sportowcem. Ja, 180 cm i 94 kg wagi, nogi 2x bardziej uniesione od nejmana, czuję się Grubasem. Gdzie popełniłem błąd?

  Nie Darłes ryja w obronie Saszki w bigbraderze kolezko

 6. Został ubity jak dziwka i jeszcze się pruje. Jemu to ktoś powinien wpierdolic poza ringiem/klatka, za darmo. Żeby i on nic nie zarobił. Może cos do tej tępej, łysej paly trafi.

 7. To nie tylko człowiek zasad, ale i czynu. Jak powiedział, tak zrobił

  :frankapprove:(Poza oczywiście wybronieniem zejścia).

  Marcin, wiem że to czytasz! Wiem , że wrócisz! Wiem, że nie silniejszy:razz:enn:

 8. Od razu po walce było mi go trochę szkoda, ale ja mam nienaturalnie wysoki poziom empatii niestety.

  Jednak ten wywiad otwiera oczy, jak nieszanującym się człowiekiem jest ten kolo, niech już spierdala raz na zawsze, wszyscy miel z niego pompę od a do z od początku do końca. Żal tej jego dupeczki, bo wydaje się normalna:wink2:

 9. Trybson mógł to ciekawiej rozegrać. Np. ciekawi mnie co Marcin by zrobił w parterze, jakby Trybson nagle przestał go bić. Przestałby się kulić i z ciekawości zobaczył, co się dzieje czy dalej się kulił jak pizda i czekał na zbawienie. Można by mu zrobić dosiad i śmiać się do niego, machać do widowni, dając plaskacze. Różne opcje były. Zjebałeś to Trybson.

 10. Trybson mógł to ciekawiej rozegrać. Np. ciekawi mnie co Marcin by zrobił w parterze, jakby Trybson nagle przestał go bić. Przestałby się kulić i z ciekawości zobaczył, co się dzieje czy dalej się kulił jak pizda i czekał na zbawienie. Można by mu zrobić dosiad i śmiać się do niego, machać do widowni, dając plaskacze. Różne opcje były. Zjebałeś to Trybson.

  No właśnie nie mógł, bo cokolwiek innego by się działo, to by klepał szybciej niż trypała by go lał. To, że teraz tego nie było to przez to, że nie dostał czysto na cytrynę. Ani razu.

 11. Na miejscu Najmana to bym wolal nie wychodzic do Trybsona i go wiecznie wyzywac od konfitur niz walczyc kilka sekund i po raz kolejny sie osmieszyc( wszyscy wiedzielismy jak to sie zakonczy). No wiem wiem zarobil hajs ale kurwa znowu cala Polska sie z niego smieje…

 12. Wywiadu nie oglądam, ale rozumiem że dla niego nie klepanie to jest jak wygrana?

  Chyba nie… raczej remis.

  Też w sumie nie oglądałem. :fjedzia:

 13. Marcin jasno dal do zrozumienia ze juz mial Trybsona na widelcu kiedy trafil go lewym,Trybala sie obral na rozowo i jak pizda ktora nie chce sie bic poszedl po nogi.W innym wypadku zwyciezcą zostal by Kleposteron

  Proste jak jebanko

 14. Trybson mógł to ciekawiej rozegrać. Np. ciekawi mnie co Marcin by zrobił w parterze, jakby Trybson nagle przestał go bić. Przestałby się kulić i z ciekawości zobaczył, co się dzieje czy dalej się kulił jak pizda i czekał na zbawienie. Można by mu zrobić dosiad i śmiać się do niego, machać do widowni, dając plaskacze. Różne opcje były. Zjebałeś to Trybson.

  haha faktycznie, zjebal to. Mial tyle mozliwosci

 15. No. Bo leżeć i zwijać się w kulkę jak cię taki frajer bije to już żaden wstyd.

  Ale spoko, Najman pewnie wyszedł do walki z kontuzją z przetrenowania i nabawił się drugiej jak za mocno uderzył Trybsona, więc i tak jest prawdziwym wojownikiem.

  Swoją drogą wywiad z Najmanem to jakby Piszczka słuchać. Pamięta ktoś jeszcze tego pajaca?

 16. najman o swoim przestrzelonym ciosie:

  CIOSY bardzo ładnie wchodziły. wyłapał na głowę lewy sierp i widziałem, że tam od razu podpuchło, poczuł go. no podszedł, podszedł na mój dystans, no to co podszedł to WYŁAPYWAŁ CIOS.


  xDD

 17. Na miejscu Najmana to bym wolal nie wychodzic do Trybsona i go wiecznie wyzywac od konfitur niz walczyc kilka sekund i po raz kolejny sie osmieszyc( wszyscy wiedzielismy jak to sie zakonczy). No wiem wiem zarobil hajs ale kurwa znowu cala Polska sie z niego smieje…

  Po prostu tak zarabia na życie :fjedzia: Coś jak Bonus BGC na fame mma. Dla mnie te dwa barany stoją w jednym szeregu.

 18. Po prostu tak zarabia na życie :fjedzia: Coś jak Bonus BGC na fame mma. Dla mnie te dwa barany stoją w jednym szeregu.

  Eee.. zapomniałeś chyba, że mowa o mistrzu WKU.. :razz:ociesznymirek:

 19. No, kurwa. Po prostu byl lepszy :fjedzia: Ale jakby Najman mial tak ze 20 mniej to by paruletniemu Trybsonowi na pewno najebal :bleed:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.