Mimo przegranej i początkowej decyzji o zakończeniu kariery, Marcin Najman ostatecznie prawdopodobnie nie odwiesi rękawic na kołku. Na swojej stronie na Facebooku 41-latek opublikował wpis, w którym poinformował, że o wszystkim zadecyduje w ciągu najbliższego tygodnia.

„Piotr Bestia okazał się lepszy i serdecznie mu gratuluję. Prywatnie poza ringiem i klatką to naprawdę sympatyczny gość i życzę mu powodzenia w przyszłości. Na dziś nie wiem czy jeszcze wrócę na walkę pożegnalną czy to był mój ostatni pojedynek. Myślę, że w ciągu tygodnia podejmę ostateczną decyzję.”

Jeśli decyzja „El Testosterona” będzie pozytywna, to ma już upatrzonego rywala, z którym chciałby zmierzyć się w klatce.

„Jeżeli na tak, to tylko z tym zarozumialcem Don Kasjo. Jedynce, co mnie w tym momencie powstrzymuje to świadomość, że jak wygram to znowu będzie mnie kusiło, by wrócić, a 41 lat to już nie jest wiek na toczenie walk w klatce.”

Przed starciem Najman skupił się na przygotowaniach obron przed sprowadzeniami, dlatego też nie spodziewał się, że może zostać trafiony w stójce.

„To, że dałem się trafić to sygnał, że z refleksem już nie najlepiej. Robiłem wszystko, by mnie nie sprowadził, długo się tego uczyłem, ale, że dam się trafić w stójce to przez myśl mi nie przeszło.”

Marcin Najman przegrał podczas sobotniej gali FAME MMA 6 z Piotrem „Bestią” Piechowiakiem. Była to piąta przegrana „El Testosterona” w walce na zasadach MMA – wcześniej przegrywał z Pawłem „Trybsonem” Trybała, Roberte „Hardkorowym Koksem” Burneiką, Przemysławem Saletą i Mariuszem „Pudzianem” Pudzianowskim.

10 KOMENTARZE

 1. Kasjusz go robi w 1 rundzie. Facet koncz i wez tego Rafoniksa ze soba za reke, bo nawet na freaki jestescie za ciency.

  Nie wyczułeś subtelności tej dziedziny sportu którą zgłębia Marcin.

  Dla sportowca tej klasy wystarczy drobna zmiana mentalna, jakaś nowość w jednostce treningowej, aby podnieść się z kolan i dumnie wrócić na szczyty.

  Gdzie przecież zawsze było jego miejsce.

 2. Dla sportowca tej klasy wystarczy drobna zmiana mentalna, jakaś nowość w jednostce treningowej, aby podnieść się z kolan i dumnie wrócić na szczyty.

  W przypadku Marcina ta nowość w jednostce treningowej się już pojawiła, bo treningi w ogóle się odbywały.

 3. W przypadku Marcina ta nowość w jednostce treningowej się już pojawiła, bo treningi w ogóle się odbywały.

  Po sylwetce Marcina widać jak ciężkie były.

 4. Saleta szuka pewnie znowu kasy. Dawać Saletę: bardzo ładnie Najman po nim jechał.

  Tak w ogóle to po czasie się okazało, że ten Juras, Saleta z takimi hitami wyskakiwali, że ten Najman to przy nich pikuś

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.