Wczoraj informowaliśmy o spotkaniu współwłaścicieli organizacji FAME MMA z potężnym „Irańskim Hulkiem”. Na temat potencjalnego angażu Sajada Gharibiego wypowiedział się Marcin Najman, który w kilku słowach dał znać, co myśli o ważącym 180 kilogramw kolosie.

„Ostatnio głośno o Wielkim Irakijczyku. Jedni widzą w nim Wielką Bestię, ja natomiast widzę człowieka chorego na serce z nadciśnieniem i początkiem miażdżycy. Co do gabarytów, Pani Basia w mięsnym też ma podobnie „wielką łapę””

Zobacz także: „Irański Hulk” w FAME MMA? Gharibi spotkał się z organizatorami (WIDEO)

Na ten moment nie wiadomo, czy „Irański Hulk” w ogóle pojawi się kiedykolwiek w klatce lub ringu. Warto przypomnieć, że w listopadzie ubiegłego roku organizacja Bare Knuckle FC ogłosiła podpisanie kontraktu z Gharibim. Jego debiut w walce na gołe pięści ma mieć miejsce w 2020 roku.

Zobacz także: „Irański Hulk” wystąpi w walce na gołe pięści dla Bare Knuckle FC

Występ „Irańskiego Hulka” w jakiejkolwiek organizacji i jakiejkolwiek formule walki z pewnością spotka się z ogromnym zainteresowaniem mediów i kibiców. Pytanie brzmi jedynie, czy Sajad Gharibi zdecyduje się na walkę.

Marcin Najman po udanym debiucie w organizacji FAME MMA, gdzie w pierwszej rundzie pokonał Piotra „Bonusa BGC” Witczaka, już 28 marca w Częstochowie skrzyżuje rękawice z Piotrem „Bestią” Piechowiakiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.