Irański Hulk Bare Knuckle FC

Przymierzany niegdyś do walki z Martynem Fordem na KSW – Sajad Gharibi podpisał kontrakt z Bare Knuckle FC. Organizacja, która zrzesza zawodników do walki na gołe pięści, dzisiejszej nocy wypuściła materiał promujący galę USA kontra Iran. Oczywiście na wideo nie zabrakło ”Irańskiego Hulka”, który od razu przyciągnął uwagę publiczności.

Osobę Sajada możemy kojarzyć głównie ze zdjęć w internecie. Irańczyk mierzy około 185 cm wzrostu oraz waży blisko 180 kilogramów.

Debiut kolosa odbędzie się w 2020 roku, podczas gali zatytułowanej ”USA vs Iran : World War 3”.

Skąd Gharibi zyskał popularność? Głównie z Instagramu, gdzie posiada 456 tys. obserwujących. W przeszłości zajmował się także podnoszeniem ciężarów. Co ciekawe duży rozgłos zyskał dzięki Brianowi Ortedze, któryś niegdyś skrytykował go i stwierdził, że poradziłby sobie bez problemów w oktagonie z takim olbrzymem.

 

43 KOMENTARZE

 1. Ultimate megazord! To mi się podoba, takie freaki lubię! Pewnie dostanie jakiegoś drugiego mastodonta i po 30 sekundach będą się snuć i zdychać, ku naszej uciesze!

 2. Dalej nie mogę uwierzyć, ze KSW wypuściło taką okazję! Zobaczyć go, to gratka nie lada, ale tylko przez pierwsze parę sekund, jak @maras zauważył. I jak stare przysłowie mówi „liczy się tylko pierwsze wrażenie”. Cyrk „Korona” czy Famme MMA to przy tym zakład pogrzebowy, a nie przedsięwzięcie rozrywkowe

 3. Z ciekawości obejrzę, czy mu się ręce do gardy złożą, ale powinni dać mu jakiegoś kurdupla jak Minowa z Silvą, Zuluzinho czy koreańcem.

 4. Wy naprawdę myślicie, że do takiej walki dojdzie? Ten gość to jakiś chorobliwy tłuścioch, którego nikt nigdy na oczy nie widział poza zdjęciami z Photoshopa. Nie wiadomo, czy on w ogóle chodzi o własnych siłach.  Żyje z Insta i tego typu "newsów"

 5. Aha, czyli bkfc nie ma jakiś rygorystycznych (czyt. "jakichkolwiek") testów. Swoją drogą ciekawe z kim go zestawią. Kiedyś był filmik bodaj od ruskich z niejakim "bazookaarm", czy jak mu tam. Gość miał absurdalny biceps i poległ, niczym Dawid. Nie sama łapa czyni typa fighterem.

 6. Wojsław, Kawul ale zjebaliście !!! Jakbyście mieli tego megazorda i Martyna Forda, to każde pierdolone media by o was mówiło. Od Teleekspresu po NBC. To byłby strzał na każdym pieprzonym portalu internetowym.

 7. Ten typ nigdzie nigdy nie wystąpi dopóki nie zostanie wynaleziona kamera z fotoszopem. Ogólnie on jest niesamowicie słabym żartem.

 8. Przecież dla tego grubasa walka w BKFC będzie swiniobiciem . Każdy kto choć trochę ogarnia boks zrobi mu z ryja Hulkowo . W mma miałby większe z taka masa , tutaj  będzie bity :DC:

 9. Jak można samemu sobie taka krzywdę wyrządzić :matt:

  Staary, to jeszcze kurwa nic, czasem na czacie podczas gal UFC taki jeden chory pojeb wrzuca kurwa zdjęcia takich ludzi, że ja pierdole!! @majkelo89 i @Szaba potwierdzą.

 10. Staary, to jeszcze kurwa nic, czasem na czacie podczas gal UFC taki jeden chory pojeb wrzuca kurwa zdjęcia takich ludzi, że ja pierdole!! @majkelo89 i @Szaba potwierdzą.

  Typa powinni zamknąć w psychiatryku!

 11. jest chętny

  Chce wracać z emerytury?

  Sylvia nie wiem jak z wagą obecnie,być może nie odstawał by od irańskiego Hulka 😆

 12. Staary, to jeszcze kurwa nic, czasem na czacie podczas gal UFC taki jeden chory pojeb wrzuca kurwa zdjęcia takich ludzi, że ja pierdole!! @majkelo89 i @Szaba potwierdzą.

  LEKARZ:

  Co Pan widzi na tym obrazku?

  Pajcjent nr 1

  Widzę motyla

  Pacjent nr 2

  To jest rozlany atrament

  Pacjent nr 3

  @klocuniek

  TO EWIDENTNIE WYGLĄDA NA…

 13. Nie wystąpi. Stchórzy i powie że coś mu się przydarzyło a będzie to kolejny już taki przypadek bo już miał uczestniczyć w galach sportów walki. Irańska popierdułka odpowiednio naszpikowana olejem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.