O debiucie Igora Jakubowskiego w mieszanych sztukach walki mówi się od miesięcy. Pięściarz rozpoczął już treningi MMA pod okiem Mirosława Oknińskiego i wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym roku zobaczymy jego debiut w nowej dla siebie formule.

>>> Igor Jakubowski trenuje MMA pod okiem Mirosława Oknińskiego. Debiut w klatce niedługo?

Za pośrednictwem swojej strony na Facebooku Jakubowski razem ze swoim trenerem rzucili wyzwanie Marcinowi Najmanowi do stoczenia walki w MMA.

„Marcin, do ciebie mówię. Marcin Najman, znamy się tyle lat. Mam tu gościa, olimpijczyka, dziesięć razy mistrz Polski w boksie. On się chce bić z tobą. Ma szacunek dla ciebie, uważa cię za boksera, daje ci szansę, zmierzcie się i zobaczymy, kto ma lepszy boks w MMA – powiedział Mirosław Okniński.”

Marcin zróbmy sport 🥊🥋 Mamy sportową duszę, mamy umiejętności, i oboje byliśmy w Big Brother TVN7 💪Pokażmy Polsce, pokażmy światu prawdziwy sport ❗Mirek OkninskiMarcin Najman

Opublikowany przez Środa, 4 marca 2020

„Przede wszystkim szacunek. Marcin, boksowałeś, walczyłeś w KSW, byłeś mistrzem świata w sportach kopanych. Tak naprawdę w tej dyscyplinie potrafisz więcej ode mnie, jestem tutaj laikiem. Potrafię tylko boksować i nic więcej. Chciałbym wejść z tobą do ringu, do oktagonu, obojętnie. Stoczyć sportową walkę, ale w formule MMA, albo formule K-1. Obojętne, jak tylko chcesz, ja się dostosuję – rzucił wyzwanie Jakubowski.”

Na odpowiedź „El Testosterona” długo nie trzeba było czekać.

„Chcecie robić sport, wyzwanie jak najbardziej kulturalne, jak na sportowców przystało. W związku z tym ja się do tego przychylam, zróbmy to. Po zniszczeniu „Bestii” następną planuję w październiku i jest to chyba dobry czas, żeby się skonfrontować. Dla mnie to ciekawe i sportowe wyzwanie i jak najbardziej jestem za. Wchodzę w to – odpowiedział Najman.”

Odpowiedz na wyzwanie Igora Jakubowskiego i Mirka Oknińskiego.

Opublikowany przez Środa, 4 marca 2020

Kolejny pojedynek Marcin Najman stoczy już 28 marca na gali FAME MMA 6. Jego przeciwnikiem będzie Piotr „Bestia” Piechowiak”. W ostatnim starciu „El Testosteron” znokautował Piotra „Bonusa BGC” Witczaka.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.