Uznawany za jednego z najlepszych polskich pięściarzy amatorskich, uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, Igor Jakubowski, trenuje mieszane sztuki walki pod okiem Mirosława Oknińskiego. Wpis 28-latka może więc wskazywać na jedno – Igor Jakubowski przygotowuje się do debiutu w klatce, o czym wspominał już kilka miesięcy temu.

Zobacz również: Igor Jakubowski: „Zawsze chciałem walczyć w MMA”

„Treningi MMA są coraz mocniejsze i sprawiają mi coraz więcej frajdy. Mocna ekipa nie daje fory, a dzięki temu bardziej się staram. Dzięki trenerze za cenne rady, dzięki chłopaki za wycisk na treningach. Bez pracy nie ma kołaczy. Ciśniemy!”

Na opublikowanym przez Jakubowskiego zdjęciu widzimy takich zawodników, jak Michał Oleksiejczuk, Szymon Kołecki czy Paweł „Trybson” Trybała, z którymi pod okiem Mirosława Oknińskiego, 28-latek będzie trenował w nowej dla siebie formule.

Igor Jakubowski to wielokrotny mistrz Polski w boksie. Pięściarz wystąpił również na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku, jednak w pierwszych pojedynku przegrał, odpadając tym samym z turnieju. W 2019 roku wziął udział w programie Big Brother, gdzie zajął trzecie miejsce.

12 KOMENTARZE

 1. Występował ze zmiennym szczęściem w boksie, a największy sukces osiągnął w bigbraderze. :razz:utinlaugh:

 2. Trzeba pamiętać że Pan Igor ma również za sobą wątek trenerski gdzie w prestiżowym programie tv przygotowywał przedstawiciela homoseksualistów do wali z przedstawicielem imigrantów Ukraińskich :frankapprove:

  :beczka:

 3. To był najlepszy polski amator w ubiegłej dekadzie. Spełnił swoje olimpijskie marzenie. Na start w zawodówce było już za późno, a rekord na sprzedaż trzeba byłoby hodować przez parę lat. Szybki zarobek tylko w mma. Jeśli KSW ma jakiekolwiek szanse na znalezienie następcy Pudziana i Mameda to jest nim tylko Jakubowski ale gość może równie szybko spaść z konia jak Janikowski. Niech próbuje, czasy takie, że dzięki Big Brotherowi stał się bardziej rozpoznawalny niż gdy walczył w ringu. Tu przynajmniej nie będzie pierdolenia w stylu "trenowałem sztuki walki latami" bo akurat on był pełnoprawnym sportowcem.

  Inna sprawa, że osoba Jakubowskiego pokazuje w jakim dole jest cały system na polskiej scenie. KSW chce sprzedawać gotowce w stylu Kołeckiego i Jakubowskiego, choć ten drugi to celebrycki no-name poza gimbazą z BB. Nie zdziwię się jak Piotr Żyła dostanie propozycję z KSW jak skończy ze skakaniem. Ale tam musi być kategoria musza chyba 😆

 4. To był najlepszy polski amator w ubiegłej dekadzie. Spełnił swoje olimpijskie marzenie. Na start w zawodówce było już za późno, a rekord na sprzedaż trzeba byłoby hodować przez parę lat. Szybki zarobek tylko w mma. Jeśli KSW ma jakiekolwiek szanse na znalezienie następcy Pudziana i Mameda to jest nim tylko Jakubowski ale gość może równie szybko spaść z konia jak Janikowski. Niech próbuje, czasy takie, że dzięki Big Brotherowi stał się bardziej rozpoznawalny niż gdy walczył w ringu. Tu przynajmniej nie będzie pierdolenia w stylu "trenowałem sztuki walki latami" bo akurat on był pełnoprawnym sportowcem.

  Inna sprawa, że osoba Jakubowskiego pokazuje w jakim dole jest cały system na polskiej scenie. KSW chce sprzedawać gotowce w stylu Kołeckiego i Jakubowskiego, choć ten drugi to celebrycki no-name poza gimbazą z BB. Nie zdziwię się jak Piotr Żyła dostanie propozycję z KSW jak skończy ze skakaniem. Ale tam musi być kategoria musza chyba 😆

  KSW bardziej poluje na Izu. Igora myślę, że zobaczymy na FAME MMA.

 5. A czy on nie został ściągnięty specjalnie przez Mirasa by pomóc przygotować się Oleksiejczukowi do kolejnej walki w UFC?

 6. A czy on nie został ściągnięty specjalnie przez Mirasa by pomóc przygotować się Oleksiejczukowi do kolejnej walki w UFC?

  Michal to jeszcze moglby tego goscia boksu nauczyc…

 7. Trzeba pamiętać że Pan Igor ma również za sobą wątek trenerski gdzie w prestiżowym programie tv przygotowywał przedstawiciela homoseksualistów do wali z przedstawicielem imigrantów Ukraińskich :frankapprove:

  :beczka:

  Co to było :joe:

 8. Wcześniej warsawshore, teraz big brader

  Życie,jak będzie to Gala frekow spoko nie mam problemu :conorsalute:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.