KSW 31 Marcin Gułaś

Informacja prasowa:

Federacja KSW ogłosiła ostatni brakujący pojedynek w rozpisce gali KSW 31: Materla vs Drwal, która odbędzie się 23 maja w ERGO Arenie w Gdańsku/Sopocie. W pojedynku debiutantów w wadze ciężkiej, który otworzy trójmiejskie wydarzenie Jędrzej Maćkowiak (3-0, 1 KO, 2 Sub) zmierzy się z miejscowym zawodnikiem Marcinem Gułasiem (6-4-1, 3 KO, 2 Sub).

Maćkowiak, reprezentujący barwy Ankosu Zapasy Poznań, miał zadebiutować w KSW w październiku zeszłego roku, jednak wtedy kontuzja kostki wyeliminowała go z występu na KSW 28 w Szczecinie. Mierzący 193 centymetry i ważący 117 kilogramów 23-letni rawiczanin ma na koncie na razie trzy zawodowe występy, z których wszystkie wygrał przed czasem.

Gułaś, trenujący w trójmiejskich klubach Piranha Grappling Team i Brzostek Boxing Team, również zadebiutuje w klatce KSW. Gdynianin, mierzący 187 centymetrów i ważący obecnie 108 kilogramów, może się pochwalić passą czterech zwycięstw z rzędu, wszystkie zakończone w pierwszych rundach. W swojej ostatniej walce „Jagoda” potrzebował jedynie 52 sekund na odprawienie niedoszłego rywala Maćkowiaka z KSW 28 Kamila Walusia.

Bilety na KSW 31: Materla vs Drwal są jeszcze dostępne w portalu eBilet.pl.

2 KOMENTARZE

  1. Tez jestem ciekawy Macowiaka, wszyscy w Ankosie bardzo go chwala 😉

  2. Tak żem właśnie myślał, że to Maćkowiak może być ostatnią walką na tym KSW. Także czekam na to jak się zaprezentuje

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.