Scott Askham ma jedno marzenie po zdobyciu tytułu mistrzowskiego kategorii średniej organizacji KSW. Anglik w podcaście Eurobash zdradził, że marzy o walce z legendą polskiego MMA, Mameda Khalidova.

Fani z Polski pewnie myśleli, że jestem ogórkiem ściągniętym do nabijania rekordu polskim zawodników. Myślę, że KSW wierzyło we mnie od początku. Nie dostałem kontraktu na jedną walkę. Miałem na umowie trzy pojedynki. Poczułem się przez to pewnie. Nie mówię, że chcieli żebym wygrywał… To tylko pokazuje jak oni pracują. Uważam, że przekonałem do siebie polskich fanów. Wielu z nich mi kibicuje, ale oczywiście nadal są bardziej za Polakami, tak jak raczej powinni – bardzo mi się to podoba.

Marzę o walce z Mamedem Khalidovem. Następna gala jest w Londynie i chciałbym szybko wrócić do klatki KSW. Nie wiem czy mógłbym wystąpić w Londynie, nie rozmawiałem jeszcze z organizatorami. Wiem, że Mamed kusił potencjalnym powrotem do klatki więc to byłoby coś pięknego. Nie wiem kto inny miałby zawalczyć ze mną na tej gali? Może zmierzę się z kimś innym, a w następnym roku dostanę pojedynek z Mamedem, nie wiem. Są plotki o kolejnej walce na stadionie więc to byłoby spełnienie kolejnego marzenia. Walka z Khalidovem na stadionie byłaby najbardziej wyjątkowym momentem w mojej karierze.

15 KOMENTARZE

 1. Mamed nie potrafił znaleźć sposobu na Tomasza, to tym bardziej nie przeszedłby się przez stójkę OdpaduZDupy

  :boss:#PieroStyle

 2. Mamed nie potrafił znaleźć sposobu na Tomasza, to tym bardziej nie przeszedłby się przez stójkę OdpaduZDupy

  :boss:#PieroStyle

  Narkun vs Askham to kolejne stracie, ktore pokazaloby poziom naszego mistrza

 3. Askham kompletnie zdominowal i rozbil Materle wiec nie dziwie sie ze chce szukac wyzwan. Ale czy sciaganie z emerytury Mameda to najlepszy pomysl to juz nie wiem. Niech walczy z mlodymi wilkami a nie skupia sie na zawodnikach past prime.

 4. Scott fajny chłopak, ale nisko mierzy.

  Nie ujmując Mamedowi, to jednak już nie ten sam zawodnik, który walczył niegdyś w Strikeforce.

 5. Jak Scott zdominował to Mamed zabił. Ja bym stawiał pieniądze na mameda .z narkunem różnica siły plus Narkun na szczękę dość mocna

  .Elo ddl

 6. Fani z Polski pewnie myśleli, że jestem ogórkiem ściągniętym do nabijania rekordu polskim zawodników. Myślę, że KSW wierzyło we mnie od początku

  Kurwa, mordeczko, śmiem twierdzić, że było dokładnie odwrotnie :awesome:

 7. Nasz Mamed w primie poskładałby go w ciągu minuty. Niestety dzisiaj już nie jest tym samym zawodnikiem – wiek i kontuzje zniszczyły go. Wolałbym żeby pozostał na emeryturze i był spełniony jako najlepszy średni w historii zaraz po Silvie.

 8. Ja liczę, że jakiś ogień w Mamedzie jeszcze płonie i starczy go żeby wrócić na jeszcze jedną walkę:redford:. No i biznesowo jest duża szansa na kolejny rekord i zdominowanie kategorii rekordow na długie lata:werdum:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.