Już w ten weekend dojdzie do super-walki pomiędzy Mamedem Khalidovem i Mariuszem Pudzianowskim w królewskiej dywizji największej organizacji MMA w Polsce, KSW. Z tej okazji na swoim kanale na YouTube, organizacja opublikowała niezapomniane momenty i słowa po walkach obu legend w klatce.

Dla Khalidova (35-8-2 MMA) starcie z „Pudzianem” będzie powrotem po druzgocącej porażce przez nokaut z rąk Roberto Soldicia w grudniu 2021 roku. Zawodnik stracił wtedy pas mistrzowski kategorii średniej na rzecz „Robocopa”, który teraz występuje w organizacji ONE Championship. W przeszłości Khalidov wygrywał z m.in. wcześniej wspomnianym Materlą czy Scottem Askhamem. 31 z 35 zwycięstw w swojej karierze zdobywał przez skończenia przed czasem.

Pudzianowski (17-7, 1 NC MMA) wróci do klatki po wygranej z wcześniej wspomnianym byłym mistrzem kategorii średniej KSW, Michałem Materlą. „Pudzian” brutalnie znokautował „Cipao” na gali KSW 70 w maju tego roku. Była to jego piąta wygrana z rzędu i mówiło się nawet o jego potencjalnej walce o pas mistrzowski kategorii ciężkiej KSW z Philem De Friesem, ale jak widać organizacja miała inny plan wobec legendarnego byłego strongmana.

KSW 77 – karta walk, godziny transmisji

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Lightweight

9,115 komentarzy 63,238 polubień

Pudzian po każdej walce:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Asa
Asa

Brutaal
Heavyweight

630 komentarzy 3,101 polubień

Ze wszystkich słów po walkach Pytona zapamiętałem tylko Jamesa Thompsona wyrażającego delikatne rozczarowanie werdyktem sędziowskim.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Placek
Placek

Legacy FC
Bantamweight

1,850 komentarzy 4,126 polubień

Czy na wideło jest deklaracja o chęci sprawdzenia się w UFC?

Odpowiedz polub

Avatar of Eazy-E
Eazy-E

Jungle Fight
Welterweight

320 komentarzy 555 polubień

Jak niezapomniane słowa to tylko jedno mi się nasuwa

Odpowiedz polub