Z wywiadu jakiego Mamed Chalidow udzielił w czasie wczorajszego media treningu mogliśmy poznać nieco więcej szczegółów na temat negocjacji przed najbardziej oczekiwaną walką w polskim MMA:

Pitbull: Były takie plotki że twój obóz podczas negocjacji nie zgodził się na to aby walka trwała 5 rund…

Mamed: Nie, to nie tak. Mój obóz nie zgodził się warunki, które stawiał cały czas menadżer Michała Materli, który wymyślał jakieś nowe – akurat przy tej walce i w tych negocjacjach. Niech on lepiej powie, jak negocjował pieniądze (śmiech). Niech powie o tym prawdę, a nie o tym, że negocjował badania antydopingowe, lub że negocjował 5 rund. Wszystko akurat musiał negocjować przy tej walce. Chyba organizacja nie robi tak, że na życzenie kogoś zmienia wszystkie zasady.

Cały wywiad można obejrzeć poniżej od około 6 minuty

5 KOMENTARZE

  1. Mi się zdaje że raczej Michał to takiej mocniej kondycji nie ma jak mówi…Inna sprawa ze każda walka to takie SZOŁ że i ciężko mieć siły na 5 rund takiej sieki

  2. Fajny materiał, szybka seria na temat. Propsy.

    Tylko ten radosny podkład muzyczny…

  3. To jest zawodnik na najwyższym poziomie, który  ma pretensje, że ktoś chciał testow antydopingowych albo laki na dystanse 5 rund. Dziwne podejście.

  4. @seven25 Tytuł tematu sugeruje co najwyżej, że Mamedowi nie podobał się sposób negocjacji gaży lub ich marginalizowanie w kontekście pozostałych tematów (5×5, badania), a nie to, że Mamed interesuje się samą wysokością wynagrodzenia Materli.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.