Na dzisiejszej audycji na żywo z Janem Błachowiczem na kanale MMARocks, święcący sukcesy w UFC Jan, odpowiedział fanom na pytanie „jak polska czołówka w MMA poradziłaby sobie w najlepszej lidze na świecie”:

Mateusz Gamrot

Czekam i chcę to zobaczyć jak to wyjdzie w praniu i głęboko wierzę, że może też osiągnąć wszystko co tylko sobie wymarzy. Ma taką psychikę, takie umiejętności, że jest w stanie.

Mamed Khalidov

Na pewno byłby w czołówce te kilka lat temu gdy był w swoim szczycie. O tym jestem przekonany.

Jan Błachowicz to obecnie nasz najlepszy zawodnik w UFC. Na osiem walk, siedem razy wychodził z oktagonu z tarczą. Jedyną porażkę zadał mu Thiago Santos w walce o miano pierwszego pretendenta. Polak szybko się jednak podniósł i już w kolejnym boju znokautował byłego mistrza UFC oraz Strikeforce Luke’a Rockholda. W kolejnym boju Błachowicz pokonał innego mistrza nieistniejącej już organizacji Strikeforce Ronaldo Souzę. W ostatniej konfrontacji znokautował Coreya Andersona, odwdzięczając mu się za porażkę w 2015 roku.

Jan obecnie ma obiecaną walkę o pas, którą stoczy z Jonem Jonesem lub Dominickiem Reyesem. O byciu pierwszym pretendentem do tytułu nasz rodak opowiedział w innym wpisie:

Jan Błachowicz „Moja następna walka jest walką o pas”.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.