Mimo, że Rose Namajunas nie prowadzi na ten moment rozmów o kolejnej obronie tytułu mistrzowskiego, to Amerykanka już teraz zaczyna myśleć o potencjalnych zestawieniach z zawodniczkami kategorii słomkowej. Jedną z wschodzących gwiazd tej dywizji, Mackenzie Dern, na minionej gali UFC 224 zdobyła swoje drugie zwycięstwo w organizacji. Namajunas w podcaście UFC Unfiltered wypowiedziała się na temat potencjalnej walki ze specjalistką BJJ.

Cios, którym powaliła przeciwniczkę był naprawdę mocny. Tutaj waga mogła zrobić różnicę. Mocne uderzenie od cięższej dziewczyny. Nie mówię, że to nie była dobra akcja, ale tutaj właśnie waga ma znaczenie.

Poza problemami z wagą, Mackenzie wyglądała świetnie. To rywalka, z którą chętnie zmierzyłabym się w parterze. Moim marzeniem jest walka z taką zawodniczką. Musi tylko rozwiązać problemy z wagą. Przecież w przeszłości Dern pokonała Gabi Garcię w BJJ – pojedynek z nią w parterze byłby świetny. Ma też oczywiście umiejętności w stójce, dobre uderzenie prawą ręką. Oglądając jej walki można stwierdzić, że dopiero rozwija się jako zawodniczka MMA. Będę obserwować jej rozwój. W przyszłości może się zmierzymy.

35 KOMENTARZE

 1. Ulaniec nigdy nie zrobi limitu 115 funtów wymaganego do title shota, więc zapomnij póki masz pas, ale po porażce z Andrade pojedynek na odbudowanie, z 123 funtowym blobem jak znalazł…

   

 2. W tym wywiadzie jeszcze Rose  pojechala Dern za niezrobienie wagi- ze powinni ja mocno ukarac, ze przywalila w chuja z cieciem wagi i ze ma w chuj do zgubienia kg bo kraty na brzuchu nawet nie miala:lol:

 3. W tym wywiadzie jeszcze Rose  pojechala Dern za niezrobienie wagi- ze powinni ja mocno ukarac, ze przywalila w chuja z cieciem wagi i ze ma w chuj do zgubienia kg bo kraty na brzuchu nawet nie miala:lol:

  O tymbędzie w następnym niusie, spokojnie dzień jest długi.

 4. Rose chyba nie mówi o walce w 115 bo Dern musiałaby ujebac sobie obie nogi, żeby limit zrobić

  Myślę, że i tym właśnie mówiła. Dokładnie o tym – włączając kwestię ujebania nóg. Wtedy miałaby szansę.

 5. Rose chyba nie mówi o walce w 115 bo Dern musiałaby ujebac sobie obie nogi, żeby limit zrobić

  dobrze że cycki zostaną

 6. rewelka 😆

  czyli jak już Dern opanuje cięcie wagi (przy pomocy Performance Institiute) to superwalka o pas intergalaktyczny, mam nadzieję, że Rose pamięta, że ma w top 10, 8 zawodniczek z którymi nie wygrała, i 3 z którymi przegrała.

 7. rewelka 😆

  czyli jak już Dern opanuje cięcie wagi (przy pomocy Performance Institiute) to superwalka o pas intergalaktyczny, mam nadzieję, że Rose pamięta, że ma w top 10, 8 zawodniczek z którymi nie wygrała, i 3 z którymi przegrała.

  A w top15 ma już Dern wiec stulejki to kupią 😉

 8. W tym wywiadzie jeszcze Rose pojechala Dern za niezrobienie wagi- ze powinni ja mocno ukarac, ze przywalila w chuja z cieciem wagi i ze ma w chuj do zgubienia kg bo kraty na brzuchu nawet nie miala:lol:

  no co ty, jak widać jest pod wrażeniem jej umiejętności :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:, szkoda że nie chce sprawdzić swojego bjj przeciwko Andrade albo Gadelhi, ani nie łaknie rewanżu przeciwko Karoli czy Esparzie, wszystko top 5

 9. właśnie o tym mówię.

  Też nad tym ubolewam: z włosami mocne 7, a jak na zawodniczkę MMA to i 8 bym dał.:jon:

 10. to będzie następna "obrona" pasa w wykonaniu Rose…coś ty Asiu zrobiła 😆

  …jak to co zrobiła. Przejebała dwa razy i karawana wjechała na nieutwardzoną drogę i z deka trzęsie. 😉

 11. Imo Karola jedzie Rose drugi raz. Tak samo Ghadela i Andrade.

  Claudia wpierw niech pojedzie Esparze bo żeby tutaj jakiś jaj nie było. 😉

 12. Claudia wpierw niech pojedzie Esparze bo żeby tutaj jakiś jaj nie było. 😉

  Nie no, bez jaj, tu chyba nie będzie jaj….

 13. Poza problemami z wagą, Mackenzie wyglądała świetnie. To rywalka, z którą chętnie zmierzyłabym się w parterze.

  W sumie dobrze prawi Rose. Mackenzie była lekko nabita, ale tak to świetnie wygląda i w sumie też chciałbym się z nią zmierzyć w parterze:frankapprove:

 14. Joanne Calderwood pozycja 13…:rofl:

  Szczerze to Asia też nie powinna być nr 1 ale wiadomo, wtedy byłaby to Andrade…

 15. Joanne Calderwood pozycja 13…:rofl:

  Szczerze to Asia też nie powinna być nr 1 ale wiadomo, wtedy byłaby to Andrade…

  JoJo powinna być usunięta z tego rankingu bo ona już nie jest słomkową.

  Oficjalnie bodajże zapowiedziała 125. Miała walczyć ale chyba miała w tedy kontuzje i od tamtej pory jakoś jej się nie spieszy. Zapewne usuną ją tak jak pvz dopiero po odbyciu walki.

  A JJ jako 1 teoretycznie może być. Przegrała co prawda dwie walki ale tylko z Rose wiec… Jeśli przegra z Torres to w tedy zupełnie inna dyskusja.

 16. Temat walki niedawnej debiutantki z obecną mistrzynią – tylko kurwa w MMA. To nigdy nie bedzie normalny sport.

  W żeńskim wydaniu?

  Nigdy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.