Maciej Kawulski w programie „Poranek z Polsat Sport” odpowiedział na najważniejsze pytania, które pojawiają się w ostatnich dniach. Według współwłaściciela organizacji KSW, na najbliższe dwa lub trzy miesiące nie powinno planować się żadnych wydarzeń.

„Myślę, że każdy, kto próbuje dzisiaj cokolwiek estymować, szczególnie w sporcie, w rozrywce, czy w tych przestrzeniach, z powodów których jesteśmy tutaj w studio, jest czarodziejem. Nie wiemy, co się wydarzy, uczymy się tej sytuacji. Myślę, że po raz pierwszy znajdujemy się globalnie w sytuacji, w której powinniśmy myśleć o czymś więcej, niż o stratach i o tym, że nie idziemy zgodnie z planem. To jest sytuacja trudna, ale też myślę, że bardzo pouczająca.

Odpowiedzialnością każdego producenta jest zaplanować przyszłość swojej ligi, swojej firmy, swojej organizacji, natomiast myślę, że to nie jest dobry moment, aby planować najbliższe dwa, trzy miesiące. My w tym momencie zdecydowaliśmy się odczekać. Jesteśmy gotowi produkcyjnie na podjęcie jakiegoś wyzwania, mniejszych produkcji, mniejszych gal bez publiczności, zresztą zawsze byliśmy.”

Kawulski powiedział również, że w aktualnej sytuacji nie powinno ryzykować się między innymi składem produkcyjnym, czyli ludźmi, którzy pracują przy tworzeniu wydarzenia.

„Nie jesteśmy pewni, czy dzisiaj ryzykowanie nawet takiego dużego składu produkcyjnego, a federacja KSW jest dość dużym instrumentem produkcyjnym, nie jest zbyt dużym ryzykiem.”

Na koniec Maciej Kawulski jasno stwierdził, że świat, który znaliśmy do tej pory, już nigdy nie wróci.

„Ja myślę, że wszystko się zmieni. Świat, który znaliśmy sprzed trzech tygodni już się skończył i nigdy nie wróci w takiej formie, w jakiej był, bo wydarzyło się coś globalnego, coś niezwykłego, oczywiście nie w dobrym tego słowa znaczeniu.

Myślę, że z czasem wszystko powróci. Rozrywka, imprezy masowe, w tym również sport nie zaczną się w momencie, w którym skończy się embargo na imprezy masowe. Na pewno ta chęć uczestniczenia ludzi w tego typu wydarzeniach będzie wracać dużo wolniej, niż możliwość uczestniczenia w nich. Myślę, że przez parę najbliższych miesięcy ludzie będą bali podawać sobie rękę, a już na pewno przebywać na stadionach. Myślę, że sprawa, nawet jeśli wydaje nam się w naszych najśmielszych oczekiwaniach, że skończy się za tydzień, dwa, miesiąc, potrwa nieco dłużej i wszyscy powinni być na to gotowi”

Zobacz również:
>>> Finał „Tylko Jeden” nie odbędzie się na gali KSW. Możliwa transmisja na żywo z ostatniego odcinka
>>> Wyniki oglądalność „Tylko jeden”. Kto najchętniej śledzi losy zawodników?
>>> Maciej Kawulski: Część zawodników, głównie zarabiających bardzo dobrze, powiedziała, że ich to nie obchodzi

39 KOMENTARZE

 1. "Świat, który znaliśmy sprzed trzech tygodni już się skończył i nigdy nie wróci w takiej formie, w jakiej był"

  a za chwilę:

  "Myślę, że z czasem wszystko powróci"

  #ajałaska #polskicoelho #polskitarantino #panmaciej

 2. Nie, panie Macieju, nic się zmieni. Ile już było takich zapewnień? Katastrofa samolotu, śmierć papieża, wybuchy wierz WTC…..Mieliśmy być lepsi. A jest tak jak było.

 3. "Ja myślę, że wszystko się zmieni. Świat, który znaliśmy sprzed trzech tygodni już się skończył i nigdy nie wróci w takiej formie, w jakiej był, bo wydarzyło się coś globalnego, coś niezwykłego, oczywiście nie w dobrym tego słowa znaczeniu.

  A ja myślę, że Panu Kawulskiemu chodzi tutaj o jego świat i jego partnera. Zapewne już ponieśli niezłe straty i nie jest to koniec. Poza tym wydaję mi się, że KSW traciło już na popularności i bez pomocy wirusa.

  Innymi słowy Pan Maciej zdał sobie sprawę, że KSW nie będzie już najlepszą organizacją w galaktyce, a co najwyżej drugą…

 4. Pan Maciej widac ma duuzo czasu na myslenie, beda sentencje i zlote mysli:lol:

  A ja myślę, że Panu Kawulskiemu chodzi tutaj o jego świat i jego partnera. Zapewne już ponieśli niezłe straty i nie jest to koniec. Poza tym wydaję mi się, że KSW traciło już na popularności i bez pomocy wirusa.

  Innymi słowy Pan Maciej zdał sobie sprawę, że KSW nie będzie już najlepszą organizacją w galaktyce, a co najwyżej drugą…

  Przeciez to jasne, ze w centrum wszechswiata jest KSW, dlatego ich swiat sie zmienia. Ale pan Maciej chyba mysli ze swiat wszystkich;)

 5. Pan Maciej widac ma duuzo czasu na myslenie, beda sentencje i zlote mysli:lol:

  Przeciez to jasne, ze w centrum wszechswiata jest KSW, dlatego ich swiat sie zmienia. Ale pan Maciej chyba mysli ze swiat wszystkich;)

  :crazy::crazy::crazy:

 6. Rozpierdala jak ci wszyscy celebryci czują się zobowiązani do wygłoszenia wszem i wobec swojego zdania na temat, na który nie mają bladego pojęcia. Tromtadracje pana Macieja reżysera.

 7. Jesli świat sie zmieni na gorsze to tylko przez panikarzy i idiotów pokroju Kawula. Nie wirus jest problemem- choroba jak każda inna- tylko ludzie jego pokroju.Za chwile wycofają gotówkę, obetną zarobki, Orwell przewraca się w grobie jak widzi co odpierdalacie . Obudźcie się. Śmiertelność  na wirusa jest  w zakresie promila. W zamian oddajecie swoją i waszych potomków przyszłość. Korporacje masturbują się tą sytuacją. Zarobią ogromne pieniądze i zwiększa swoje i tak przytłaczające wpływy.

 8. Chyba jakaś przygrywka do obniżenia kontraktów KSW na dłużej? Inaczej tego pierdolenia nie sposób zrozumieć.

 9. Ale pierdolenie. W Polsce każdego dnia umiera lub ginie około 1000 osób. Na świecie co roku na grypę umiera z 500 000 osób, w tym 1/6 to dzieci, a jakoś życie i zwyczaje się nie zmieniają. Ile można pierdolic o tym wirusie.

 10. Skoro sam Pan Maciej zabrał głos w tym temacie, to znaczy, że sprawa jest poważna! A mądrego to aż miło posłuchać – dzięki takim jednostkom ludzkość przetrwa i podniesie się z kolan. :razz:ray:

 11. Kawul ma racje , zmiany jakie nastapia m.in  po erze epidemii

  – randki na skype

  – 50 rolek papieru, 70 paczek makaronu  za 1 kupnem

  – nie podawanie sobie rak

  – morderstwa z powodu kaszlenia i kichnięcia

  -budowa bunkrów

   

 12. Ale pierdolenie. W Polsce każdego dnia umiera lub ginie około 1000 osób. Na świecie co roku na grypę umiera z 500 000 osób, w tym 1/6 to dzieci, a jakoś życie i zwyczaje się nie zmieniają. Ile można pierdolic o tym wirusie.

  @JaPA

 13. Pan Kawulski jutro w hejt parku u Borka, więc możecie popytać o inne złote myśli albo najzwyczajniej w świecie pocisnąć mu

 14. 10 lat temu na świńską grypę zmarło ok 300tyś ludzi na całym świecie. nie pamiętam takiego poruszenia…

  …porównaj sobie. W samych Stanach Zjednoczonych zarażonych było 60 milionów obywateli, zmarło 12 tysięcy. Szacuje się, że na całym świecie było ponad miliard przypadków zakażeń świńską grypą.

  Na chwilę obecną koronawirusem zaraziło się (na całym świecie) około 450 tysięcy osób, zmarło 19 tysięcy.

  Świńska grypa była podatna na regularne leki przeciwgrypowe, koronawirus nie jest.

  To poruszenie dzisiaj jest równie uzasadnione co relatywny brak poruszenia 10 lat temu. Jeśli koronawirus zarazi tyle osób co świńska grypa to śmiertelność też będzie liczona w setkach, ale nie tysięcy, tylko milionów.

 15. Ja myślę, że wszystko się zmieni. Świat, który znaliśmy sprzed trzech tygodni już się skończył i nigdy nie wróci w takiej formie, w jakiej był […]

  Mam nadzieję, że świat który się odrodzi po pandemii, będzie światem bez KSW. Ta formuła się wyczerpała, od dawna nie ma pomysłu, nie ma rozwoju, a Pudzian już ledwo ciągnie te sanki. Jednocześnie istnienie tego dziwnego tworu jest sporą przeszkodą dla rozwoju mniejszych organizacji, które próbują stawiać na sport.

 16. Mam nadzieję, że świat który się odrodzi po pandemii, będzie światem bez KSW. Ta formuła się wyczerpała, od dawna nie ma pomysłu, nie ma rozwoju, a Pudzian już ledwo ciągnie te sanki. Jednocześnie istnienie tego dziwnego tworu jest sporą przeszkodą dla rozwoju mniejszych organizacji, które próbują stawiać na sport.

  Ta KSW niszczy mniejsze organizacje , jak znikna to Wotore czy ALMMA  stanie sie w ciul silna :mjsmile:

 17. …porównaj sobie. W samych Stanach Zjednoczonych zarażonych było 60 milionów obywateli, zmarło 12 tysięcy. Szacuje się, że na całym świecie było ponad miliard przypadków zakażeń świńską grypą.

  Na chwilę obecną koronawirusem zaraziło się (na całym świecie) około 450 tysięcy osób, zmarło 19 tysięcy.

  Świńska grypa była podatna na regularne leki przeciwgrypowe, koronawirus nie jest.

  To poruszenie dzisiaj jest równie uzasadnione co relatywny brak poruszenia 10 lat temu. Jeśli koronawirus zarazi tyle osób co świńska grypa to śmiertelność też będzie liczona w setkach, ale nie tysięcy, tylko milionów.

  Przyjacielu, 450tys jest zdiagnozowanych. Szacuje się, ze zarazonych jest 5x wiecej. No i w te 60M nie wierze

 18. 10 lat temu na świńską grypę zmarło ok 300tyś ludzi na całym świecie. nie pamiętam takiego poruszenia…

  Tym bardziej trzeba zrozumieć, że deep state szykuje nam coś grubszego.

 19. ,,Jednocześnie istnienie tego dziwnego tworu jest sporą przeszkodą dla rozwoju mniejszych organizacji, które próbują stawiać na sport.''


  Ok :roberteyeblinking::brainoverload::baldwinwhiskey::jimcarrey:

 20. Rozpierdala jak ci wszyscy celebryci czują się zobowiązani do wygłoszenia wszem i wobec swojego zdania na temat, na który nie mają bladego pojęcia. Tromtadracje pana Macieja reżysera.

  Z drugiej strony czemu miałby o tym nie mówić? Główny temat rozmów ludzi na całym świecie w ostatnim czasie. Mówi na jego temat każdy, wszędzie, a żaden z nas się nie zna na wirusach. Nie ciężko jest zakładać, że pewne branże upadną, bo naprawdę nie trzeba być jasnowidzem, a wystarczy trochę logicznego myślenia. Żonie, kolegom, koleżankom, rodzicom też powiesz, żeby się słowem nie odzywali na temat wirusa skoro nie są wirusologami? Przecież Kawul nie mówi jak się ludzie mają zachowywać, nie daje żadnych wskazówek jak postępować. Po za tym odpowiedział na zadane mu pytanie, a jest osobą publiczną więc takie dostaje. Przypierdolka na siłę według mnie.

 21. Nie wiem co to znaczy ale fajnie brzmi:crazy:

  Po tym słowie przestałem czytać mistrza Kawulskiego i od razu udałem się do komentarzy by powrócić do normalności :tysoncoffe:

 22. Nic już nie będzie takie same jak było przedtem , a pan Kawulski nakręci o tym film zgarniając jednocześnie REKOEDową licze Oscarów

  :kawulpokapoka:

 23. A co jesli to pan Maciej stltworzyl wirusa, żeby zablokować wszystkie wydarzenia sportowe, żeby po kwarantannie wyglodnialy kibic rzucil sie na pierwsza gale i zeby KSW zdobylo kolejny REKORD?

 24. Rozpierdala jak ci wszyscy celebryci czują się zobowiązani do wygłoszenia wszem i wobec swojego zdania na temat, na który nie mają bladego pojęcia. Tromtadracje pana Macieja reżysera.

  Ty lepiej popatrz na nasze forum. Nakurwili 200 stron ponad o wirusuie, a każdy huja wie i żyją tylko tym.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.