Od marca na antenie Polsatu pokazywane jest nowe reality show „Tylko jeden”. W programie zawodnicy walczą o kontrakt z organizacją KSW warty 200 tysięcy złotych. Do tej pory wyemitowano trzy odcinki, które są nadawane w piątkowe wieczory.

Zobacz również: Tylko Jeden: Walawski vs Gładkowicz i Sobiech vs Wesling kolejnymi walkami w programie

Jak poinformował serwis Wirtualnemedia.pl z danych Nielsen Audience Measuremen wynika, że średnia oglądalność trzech pierwszych odcinków w grupie badawczej „Wszyscy 4+” wyniosła 503 306 widzów, a udział w rynku 4,43%.

W tym zestawieniu Polsat plasuje się na czwartej pozycji w zestawieniu najważniejszych stacji zaraz za TVP 2, TVN i TVP 1.

Co jednak ważne, w tzw. grupie komercyjnej (16-49 i 16-59), kluczowej dla reklamodawców, Polsat nadając „Tylko jeden” jest już wiceliderem udziału w rynku zaraz za TVN.

Wyniki poszczególnych odcinków w grupie „Wszyscy 4+” wyglądały w następujący sposób:

Odcinek 1 – 597 634
Odcinek 2 – 470 390
Odcinek 3 – 442 929

Serwis Wirtualnemedia.pl poinformował również, że dotarł do badań, z których wynika, że program najczęściej oglądają kobiety, widzowie ze średnim i wyższym wykształceniem, a znaczną część widowni stanowią osoby w wieku 35-34 lata.

Pełne wyniki oglądalności może zobaczyć tutaj. 

31 KOMENTARZE

 1. część widowni stanowią osoby w wieku 35-34 lata

  Coś nie pykło w wieku 🙂

  Odcinek 1 – 597 634

  Odcinek 2 – 470 390

  Odcinek 3 – 442 929

  Tendencja się pewnie utrzyma.

 2. Tak jak wspominałem – emisję przesunęli na późniejsza godzinę, bo nie ma to potencjału. Myśleli, że celebrytka specjalizująca się w erotycznej grafomanii przyciągnie miliony przed tv (kobiet?) Przyciągnęła, ale tylko tysiące. Trochę to w sumie zabawne, że program o mma głównie oglądają

  kobiety – i to nie dla mma i walk, ale swojej ulubienicy z instagrama.

 3. Tak jak wspominałem – emisję przesunęli na późniejsza godzinę, bo nie ma to potencjału. Myśleli, że celebrytka specjalizująca się w erotycznej grafomanii przyciągnie miliony przed tv (kobiet?) Przyciągnęła, ale tylko tysiące. Trochę to w sumie zabawne, że program o mma głównie oglądają

  kobiety – i to nie dla mma i walk, ale swojej ulubienicy z instagrama.

  Przeciez to model biznesowy calego KSW. Strongmeni, raperzy, fitneski, bokserzy, pilkarze, wszelkiej masci celebryci i w tle paru zawodnikow mma. Takie lepsze Fame.

  Ja sie pytam, gdzie jest rezyser, scenarzysta, wizjoner i filantrop – pan Kawulski. Wystarczylo, ze w 1 odcinku jeden z zawodnikow zrobil by comming out. W 2 walka na noze, bo ktos komus zjadl bulke. W 3 dramatyczna ucieczka z domu KSW z tesknoty za rodzina, itd. Przebili by Korone Krolow.

  Obejrzalem 1 odcinek. Wieje nuda i tyle.

 4. nawet nie zajarzyłem, że to już leci.

  No sorry, ale jak reklamują ten program głównie panią glonojad, a nie sportem i zawodnikami, to daleko nie zajadą.

  Dziewczyny powłączały dla idola glonojada z ciekawości i już się zniechęcają.

 5. Czyli kolejny rekord

  Tak. Bedzie rekordowo spierdolone Show. Za chwile bedzie caly sezon w Pani Domu w numerze specjalnym z Zenkiem na Bluray.

 6. Do oglądalności potrzebne są dramaty. Dramatów nie będzie bo to jest zbyt wąskie środowisko. Wszyscy się znają.

 7. Tak jak myślałem program oglądają samotne kobiety które czekają na rycerza na białym koniu lub tkwiące w toksycznych związkach tudzież czekające na innego samca alfa :juanlaugh: , ewentualnie inne Karyny zostawione  same z dzieckiem przez swoich Sebixów, które wierza ze i w ich życiu pojawi sie samiec alfa pokroju Romanowskiego lub Dołgowskiego i zaopiekuje sie nia i dzieckiem :mjsmile:, a w łóżku beda stosowac sie do rad zawartych w książkach pani Lipińskiej :razz:ociesznymirek: , czyli Blanka zrobiła swoje przyciagneła przez ekrany kobiety ,tylko czy to jest odpowiednia klientela która w przyszłości będzie kupować perpejviu na gale KSW ? Nie sądze , ta babska gawiedź czeka bardziej niż na gale KSW na samca alfa na białym koniu ,który wprowadzi je w najdziksze zakamarki camasutry :waldeklaugh:

 8. Czyli jak te wszyskie kobiety oglądajace ten program zaczną wykupywać Perpejviu na KSW to padnie kolejny rekord :kawulpokapoka: czy nie ? Bo już sie pogubiłem w tym wszystkim .

 9. Tak jak myślałem program oglądają samotne kobiety które czekają na rycerza na białym koniu lub tkwiące w toksycznych związkach tudzież czekające na innego samca alfa :juanlaugh: , ewentualnie inne Karyny zostawione  same z dzieckiem przez swoich Sebixów, które wierza ze i w ich życiu pojawi sie samiec alfa pokroju Romanowskiego lub Dołgowskiego i zaopiekuje sie nia i dzieckiem :mjsmile:, a w łóżku beda stosowac sie do rad zawartych w książkach pani Lipińskiej :razz:ociesznymirek: , czyli Blanka zrobiła swoje przyciagneła przez ekrany kobiety ,tylko czy to jest odpowiednia klientela która w przyszłości będzie kupować perpejviu na gale KSW ? Nie sądze , ta babska gawiedź czeka bardziej niż na gale KSW na samca alfa na białym koniu ,który wprowadzi je w najdziksze zakamarki camasutry :waldeklaugh:

  O panie, ale żeś pan pierolnął analizę

  :kawulpokapoka:

 10. Program w sam raz lokuje się na półce pomiędzy ,, Trudnymi sprawami" a ,,Rolnik szuka żony ".

  Szkoda że MMA w nim jak na lekarstwo.

  Rzeczywiście, iście rewolucyjna formuła, wszelkie porównania do TUFa chybione.

 11. To dlatego, że jest to nowość. Nigdy jeszcze czegoś takiego nie było i ludzie muszą oswoić się z tematem.:fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.