Maciej Kawulski we wpisie na swojej stronie na Facebooku odniósł się do sensacyjnej przegranej Anthony’ego Joshuy, który w sobotę został znokautowany przez Andy’ego Ruiza Juniora. Współwłaściciel organizacji KSW bez wątpienia mógł również nawiązywać do porażek legend polskiego MMA.

Pomniki stoją przez lata nietknięte, aby w końcu upaść. Wojownicy muszą wciąż upadać i wstawać, by w końcu stanąć na piedestale zbiorowej wyobraźni na wieki. Taki to już sport.

29-letni mistrz WBA, IBF, WBO i IBO w sobotę przegrał po raz pierwszy w zawodowej karierze. Joshua w siódmej rundzie został pokonany przez techniczny nokaut, a nowym mistrzem został Andy Ruiz Junior.

Pomniki stoją przez lata nietknięte aby w końcu upaść, wojownicy muszą wciąż upadać i wstawać by w końcu stanąć na piedestale zbiorowej wyobraźni na wieki ……… taki to już sport 🙏

Opublikowany przez Maciej Kawulski Niedziela, 2 czerwca 2019

45 KOMENTARZE

 1. Maciej Kawulski o przegranej Joshuy: Pomniki stoją przez lata nietknięte, aby w końcu upaść…

  Maciej Kawulski we wpisie na swojej stronie na Facebooku odniósł się do sensacyjnej przegranej Anthony'ego Joshuy, który w sobotę został znokautowany przez Andy'ego Ruiza Juniora. Współwłaściciel organizacji KSW bez wątpienia mógł również nawiązywać do porażek legend polskiego MMA.

  Pomniki stoją przez lata nietknięte, aby w końcu upaść. Wojownicy muszą wciąż upadać i wstawać, by w końcu stanąć na piedestale zbiorowej wyobraźni na wieki. Taki to już sport.

  29-letni mistrz WBA, IBF, WBO i IBO w sobotę przegrał po raz pierwszy w zawodowej karierze. Joshua w siódmej rundzie został pokonany przez techniczny nokaut, a nowym mistrzem został Andy Ruiz Junior.

  Jak ja kontempluje w tej pozycji, to mi noga dretwieje xD

 2. O skurwysyn :antonio:

  Mieliśmy juz KSW Squad,Gym i inne

  Teraz mamy KSW Philosophy.

  Maciej Kawulski, pionier kejeresłanizmu :stevecarell:

 3. Pomniki stoją przez lata nietknięte, aby w końcu upaść. Wojownicy muszą wciąż upadać i wstawać, by w końcu stanąć na piedestale zbiorowej wyobraźni na wieki.

  „Jeśli uderzysz głową w dzban i usłyszysz dudniący dźwięk nie sądź pochopnie, ze to dzban jest pusty”

 4. Maciej Kawul człowiek renesansu niesamowita postać Maciej K przyszły prezydent Polski                     FREE PanMaciej !!!!

 5. Kawul. Idz na odwyk, do fryzjera, ogarnij jakiegoś styliste. Jeszcze jestes młody i nie wszystko jest stracone. Będzie dobrze!

 6. Cóż za natchniona branża pełna wielkich myślicieli, poetów, mistyków. Zawodnicy odchodzą, aby wrócić silniejszymi. Inni upadają, aby powstać czystszymi. Pełno tu pozdrowień, podziękowań za wspólny trud w drodze ku doskonałości, za wkład wniesiony w doskonalenie całej dyscypliny. Wojownicy, gladiatorzy zostawiają po sobie wielkie dziedzictwa służące za drogowskaz dla następnych pokoleń albo przestrogę dla tych, którzy bez silnej psychiki, bez treningu z najlepszymi wybierają drogę na skróty. Pełno tu mistycznych wędrówek w głąb siebie, ku korzeniom, by odnaleźć prawdziwe ja, by znów poczuć ten wielki ogień napędzający do uczciwej i szlachetnej rywalizacji, której zwycięzcy wspinają się na piedestały masowej wyobraźni, a przegrani giną w otchłaniach niepamięci.

  I tylko pomruki z irlandzkiej pieczary Knóra Konóra zaburzają ten podniosły nastrój tygodnia pełnego wielkich przełomów, odejść, oczyszczeń oraz wydarzeń, degradując Sztuki Walki do poziomu biznesu, do walki o garść zielonych.

 7. Jako ekspert stwierdzam, że Kawul przesadza z narkotykami.

  Czy jako ekspert jesteś w stanie ocenić jakie konkretnie środki wydobywają z człowieka takie uniwersalne ponadczasowe mądrości? Szkoda, że nie ma z nami Halibuta bo ten od razu by napisał coś w stylu: "przecież od razu widać, że to po tygodniowym ciągu MDMA przeplatanym z konkretnymi wiadrami i na końcu zboostowany konkretną porcją coco i oparów z rozpuszczalnika" :mamed:

 8. Czy jako ekspert jesteś w stanie ocenić jakie konkretnie środki wydobywają z człowieka takie uniwersalne ponadczasowe mądrości? Szkoda, że nie ma z nami Halibuta bo ten od razu by napisał coś w stylu: "przecież od razu widać, że to po tygodniowym ciągu MDMA przeplatanym z konkretnymi wiadrami i na końcu zboostowany konkretną porcją coco i oparów z rozpuszczalnika" :mamed:

  Kawul się przyznawał, że sie wkręcił w DMT i ayahuasce. Chyba jeździł nawet do ameryki południowej to pić. To na pewno od tego po tym są na prawdę mocne jazdy i to potrafi trwale osobowość zmienić w kilka godzin. To są ciekawe rzeczy ale niektórzy sie staja tak nieznośnie pretensjonalni od tego że ja pierdole. To jest ogólnie rozmowa na dłuższą chwilę 😆

 9. Czy jako ekspert jesteś w stanie ocenić jakie konkretnie środki wydobywają z człowieka takie uniwersalne ponadczasowe mądrości? Szkoda, że nie ma z nami Halibuta bo ten od razu by napisał coś w stylu: "przecież od razu widać, że to po tygodniowym ciągu MDMA przeplatanym z konkretnymi wiadrami i na końcu zboostowany konkretną porcją coco i oparów z rozpuszczalnika" :mamed:

  Jako doktor nauk narkotykowych wyczuwam tu nutki kokainy, mdma i lsd.

 10. Jako doktor nauk narkotykowych wyczuwam tu nutki kokainy, mdma i lsd.

  To było wcześniej pewnie xD Teraz jest oświecony i zauważył jak bardzo jego ego niszczyło go od środka.  Zaraz zacznie chodzić w koszulce z dekoltem, lnianych spodniach i japonkach no i jeszcze dużo koralików 😆

 11. Jak kogoś dziwi jego pierdolenie, to niech se posłucha jego występ u drugiego pojeba Reda. Kawulski opowiadał o swoich przygodach z ayahuascą i szamanami, a Red wierzy że na Antarktydzie jest przejście do innego wymiaru, którego strzeże KGB i CIA. I że Ziemia jest płaska ("nie, że wierzę, ale nie wykluczam"). Zresztą Błachowicz też w to się bawi.

 12. Jak kogoś dziwi jego pierdolenie, to niech se posłucha jego występ u drugiego pojeba Reda. Kawulski opowiadał o swoich przygodach z ayahuascą i szamanami, a Red wierzy że na Antarktydzie jest przejście do innego wymiaru, którego strzeże KGB i CIA. I że Ziemia jest płaska ("nie, że wierzę, ale nie wykluczam"). Zresztą Błachowicz też w to się bawi.

  Janek się w to bawi tak jak się koleguje z Apokiem, czyli dla pizdy.

 13. MK idzie na rekord. Będzie jedynym człowiekiem na świecie który otrzyma OSKARA za film, Nobla za poezję, Heraklesa za cokolwiek. Pamiętacie scenę z " CHŁOPAKÓW NIE PLACZĄ" jak Pazura z tym brzydkim wchodzą i Pazura mówi że jest znajomym Piaska a ja mam paszport Polsatu?? Teraz by było a ja znam Kawula.

 14. Jak kogoś dziwi jego pierdolenie, to niech se posłucha jego występ u drugiego pojeba Reda. Kawulski opowiadał o swoich przygodach z ayahuascą i szamanami, a Red wierzy że na Antarktydzie jest przejście do innego wymiaru, którego strzeże KGB i CIA. I że Ziemia jest płaska ("nie, że wierzę, ale nie wykluczam"). Zresztą Błachowicz też w to się bawi.

  A więc stąd to waflowanie Kawula i Oblecha (przy okazji posadka dla Oblecha w KSW). Obaj siebie warci. Już nawet Martin sie nie pokazuje publicznie z Kawulem, pod pretekstem ogarniania control roomu na ostatnim KSW 😆

 15. Jak kogoś dziwi jego pierdolenie, to niech se posłucha jego występ u drugiego pojeba Reda. Kawulski opowiadał o swoich przygodach z ayahuascą i szamanami, a Red wierzy że na Antarktydzie jest przejście do innego wymiaru, którego strzeże KGB i CIA. I że Ziemia jest płaska ("nie, że wierzę, ale nie wykluczam"). Zresztą Błachowicz też w to się bawi.

  a najlepsze jest to, że oni uważają że są dzięki temu mądrzejsi niż zwykli ludzie, że widzą więcej i mają dostęp do "tajnej wiedzy" – bo teorie spiskowe otwierają umysł.

  Nie wiem czy to koka i jakieś opiaty, ale tamto kółeczko wzajemnej adoracji odleciało od rzeczywistości zupełnie.

  Nic dziwnego, że Kawul produkuje takie wpisy, tam będzie jeszcze gorzej.

  Red to nawet szkoda komentować, fajnie zaczynał z tym podcastem ale po dwóch odcinkach dowiedziałem się miliard razy że jest szwagro-świadkiem Pokrajaca, że z Crocopem na piwo chodzi i że zna wszystkich dosłownie WSZYSTKICH ludzi w Chorwacji. I zamiast ciekawej rozmowy z "gościem", wychodzą nudy i ciągle to samo.

 16. Jak kogoś dziwi jego pierdolenie, to niech se posłucha jego występ u drugiego pojeba Reda. Kawulski opowiadał o swoich przygodach z ayahuascą i szamanami, a Red wierzy że na Antarktydzie jest przejście do innego wymiaru, którego strzeże KGB i CIA. I że Ziemia jest płaska ("nie, że wierzę, ale nie wykluczam"). Zresztą Błachowicz też w to się bawi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.