Weteran legendarnej organizacji PRIDE, Rosjanin Sergey Kharitonov (28-7) powróci do klatki podczas zaplanowanej na 24 maja gali M-1 Challenge 92. Przeciwnikiem popularnego Spadochroniarza będzie Anton Vyazigin (9-2).

Kharitonov nie przegrał od 2016 roku, kiedy to na gali Bellator 163 został sensacyjnie znokautowany przez Javę Ayala (10-6). Od tamtej pory trenujący w holenderskim Golden Glory Rosjanin stoczył cztery zwycięskie pojedynki, zostawiając w pokonanym polu takich zawodników jak Geronimo Dos Santos (40-20) czy znany polskiej publiczności Thierry Rameau Sokoudjou (19-18).

Trenujący w Czerepowieckim klubie Sparta Vyazigin uznawany jest za niemały talent. Rosjanin od dwóch lat walczy pod banderą M-1 Global, dotychczas z rezultatem czterech zwycięstw i jednej porażki, której doznał pod koniec ubiegłego roku z rąk aktualnego mistrza KSW w wadze ciężkiej, Philipa De Friesa (15-6). Anton Vyazigin lubi kończyć swoje pojedynki przez nokauty – na dziewięć wygranych bojów, aż sześć z nich kończył właśnie w ten sposób.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.