Rafał Kijańczuk, który podczas majowej gali M-1 Challenge 91 pokonał szybko Matta Clempnera, znów wraca do startów! Tym razem zmierzy się z Ibragimem Sagovem już 25 sierpnia na M-1 Challenge 96.

Po pokonaniu Clempnera sytuacja Rafała była otwarta i sam zainteresowany nie wiedział czy zwiąże się na dłużej z rosyjską organizacją. Dziś wiemy już, że zawodnik podpisał kontrakt na 2 lata, podczas których stoczy 6 pojedynków. Jego najbliższy rywal ma pięć walk na koncie i trzy ostatnie pojedynki wygrał przez TKO w pierwszych rundach. Kijańczuk również ma trzy nokauty z rzędu, które zdobył tak samo, nie przekraczając bariery pierwszej rundy. Będzie to starcie dwóch specjalistów od nokautowania i wedle wszystkich prognoz, nie powinno zakończyć się decyzją.

Gala M-1 Challenge 96 odbędzie się 25 sierpnia w Petersburgu.

7 KOMENTARZE

  1. Skubany nadal ma zamiar walczyć tydzień później w Anglii. Świetne info, że już na stałe w WCA. Na M-1 Oleksiejczuk w narozniku. Powodzenia.

  2. Rafał Kijańczuk daje bardzo efektowne, ekspresowe walki, a do tego bardzo fajnie się go słucha w wywiadach, zapowiada się ciekawie, a przecież w tym roku dopiero zadebiutował w zawodowym MMA, a już ma wielowalkowy (6 walk) kontrakt z M-1 Global.

    Coś czuję, że szykuje się dla niego statuetka Heraklesa za odkrycie roku.

  3. Rafał Kijańczuk wygrywa po pierwszej dobrej, dynamicznej rundzie przez kontuzję nogi rywala spowodowanej lowkickiem Kijańczuka.

    Jurand Lisiecki ciężko znokautowany w niecałą minutę.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.